hort kullanıcısının son içeriği

1. H

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - BootLoader Kilidi Açma [ANLATIM]

Hocam şu anda konudaki adımları uygulayarak bootloader kilidini açabiliyoruz değil mi? Konu 2018'de açıldığından dolayı biraz tereddüt ettim açıkçası.
  2. H

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V11.0.2.0 PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Güncelleyicideki paket 374 MB ama recovery linki 1.74GB yazıyor arasındaki fark nedir?
  3. H

Soru Güncelleme geldi

Redmi Note 6 Pro 374MB boyutunda bir güncelleme geldi acaba yapan var mı bir değişiklik gördünüz mü
  4. H

Yardım Çentik büyüdü

15 dakikadır arıyorum fakat bulamadım maalesef
  5. H

Yardım Çentik büyüdü

Yeni güncelleme ile birlikte çentik yanlara doğru cok az genişledi bunu eski haline döndürmenin bir yolu yok mu acaba
  6. H

Yardım Mobil veride çok şarj gidiyor

yeni güncelleme ile mi oldu bilmiyorum fakat wifi ile 9-10 saat ekran süresi alırken Mobil veride bu süre 4-5 saate kadar düşüyor bir sorun mu var acaba?
  7. H

Yardım Spotify Instagram story sorunu

direct çıkıyor story yok
  8. H

Yardım Spotify Instagram story sorunu

Paylaş dedigimde sadece Facebook seçeneği çıkıyor normalde Instagram story de çıkamasi gerekmiyor mu? Uygulama orijinal premium üyeliğim var
  9. H

Yardım Sistem güç harcaması yüzde kaç olmalı?

Telefonumu dun gece güncelledim fakat sistem biraz fazla güç harcıyor gibi geldi Instagrama uzun zaman geçirdim fakat pil harcaması aynı neden böyle?
  10. H

Soru Orijinal Fotoğrafları Da Kaydet

Ekte de görüldüğü üzere kamera ayarlarında böyle bir seçenek var. bu ne işe yarıyor acaba biraz araştırdım fakat hiçbir şey bulamadım. Cihaz Redmi Note 6 Pro
  11. H

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V11.0.1.0 PEKMIXM İndirme Bağlantıları

recovery dosyasını indirip buradan mı güncellemem gerekiyor?
  12. H

Çözüldü Redmi Note 6 Pro Ghost screen

xiaomi Türkiye garantili cihaz, teşekkürler..
  13. H

Çözüldü Redmi Note 6 Pro Ghost screen

ekran değişimi olmadan çözüm mümkün değil mi
Üst Alt