Hn33 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Redmi Note 7 Ekran saat süresi sıkıntısı

Xiaomi pazarlama taktiği diye düşünüyorum zamanımda mi 5 almıştım şimdi orijinal bataryasını bulamıyorum Mecburen telefonu değiştirdim bu sefer orijinal bataryası bulunan markayı aldım
  2. H

Rom miui 10 dan miui 9 a Nasıl Dönülür

Google arayarak bulamadım forumda nasıl bulacagız hayrınıza bir link verin
  3. H

Yardım Aşırı Isınma Sorunu?

sorum yazılımsal aynı sorun son güncellemeyle bende de oluşmaya başladı çok aşırı derecede çok çabuk hızlı bir şekilde batarya bitiyor
  4. H

Yardım güncelleme sorunu

Birincisi benim telefon dört çekirdekde çalışıyordu kameraya gelirsek sadece arayüz değişmiş Yani çok da kayda değer değişiklik olmadı yani boşuna beklemişiz 8 boş çıktı bundan sonra kolay kolay güncelleme almayacağım
  5. H

Yardım güncelleme sorunu

Boşa uğraşma Bence değişen hiçbir şey olmamış gördüğüm kadarıyla Android 7 yerine 8 yazıyor sadece Tek fark bu
  6. H

Rom MIUI 9 - 8.3.22 Global Beta ROM Güncellemesi

Home devre dışı kaldı birde arayanlar ulaşamıyor meşgul tonu veriyor son güncelleme
  7. H

Rom Miui 8 Global Stable Rom 8.5.2.0 FastBoot

Evet bende mi5 e mi bataryası takmayı düşünüyorum boyutlar tutarsa mi6 amperi yüksek daha fazla kullanım sunar eğer yuvaya sıgarsa Evet bende mi5 e mi6 bataryası takmayı düşünüyorum boyutlar tutarsa mi6 amperi yüksek daha fazla kullanım sunar eğeryuvaya sıgarsa
  8. H

Yardım Mi5 zil sesi yükseltme

evet bu zil olayın dan bende rahatsızım az çıkıyor
  9. H

Xiaomi mi5 adaptör

Kendime Hepsiburada com dan aldığım orijinal hızlı şarj çıkmadı amcama da n11 den aldım onda hızlı şarj çıktı
  10. H

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 7.3.2 Güncellemesi

son güncelleme yi de aldım Şimdilik bir sorun yok
  11. H

Haber Mi5 - 7.1.19 Nougat Güncellemesi Geldi

deneyenler yorum yazabilimi
  12. H

Yardım 2 saat 20 dakikada %20 şarj gitti...

O geri tuşunun çalışmaması nokta ışığın üzerine tam denk getirmek gerek bende de mı 5 var ilk zamanlar bende basmımıyor sanıyordum
  13. H

Rehber Xiaomi Mi5 Hakkında Sık Sorulan Sorular (Fiyat,Renk,Özellik,Versiyon vb)

mi5 te radyo varmı yokmu yok diyenler bunu izah edebilir mi
  14. H

Ana Başlık Sıkça Sorulan Sorular

sim ile Google rehberi ayıramıyorum
  15. H

Mi 5 Ekran Sararması

renk ayarlarını otomatik yap
Üst Alt