Hmz06 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Ekran görüntü vermiyor

s.a arkadaşlar annemin f2 prosu dediğine göre kamera uygulamasındayken görüntü gitti ve gelmedi yaptığım kontrollerde cihaz fastboot recovery moda giriyor anca ekranda görüntü yok telefonu pcye bağladığımda donanım algılıyor bu şekilde fastboota girip rom attım ama ekran yine gelmedi Not: ekran...
  2. H

Yardım Ahize temizliği

diş fırçası en etkili yöntemdir.
  3. H

Soru Batarya Sağlığı Hakkında

xiaomi enes budaktan aldım montajını kendim yaptım memnunum iki bataryayı test ettim bir birine çok yakınlar yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ortalama 6/7 saat ekran süresi alıyorum genelde aosp tabanlı rom kullandığım için sadece bir kez miui yükledim miroom 9.11.29 yükledim Dash-Q_R02 75 hz ile 9...
  4. H

Hocam cevap için teşekkürler bataryanın da özelliğidir ayrıca yani mi9 şuan 27w destekliyor muhtemelen almış olduğunuz batarya 18w destekliyor internetten kaynak bulduğumda konuya eklerim
  5. H

Rom Xiomi Mi9 - OneOs Android 11 MIUI 12.5 (21.9.13)

Cevabınız için teşekkür ederim hocam müsait olduğum ilk anda deneyeceğim
  6. H

Şimdilik Pixel Experience romundan gayet mutluyum yedek alıp tekarar test etme süreci için pek vaktim olmuyor açıkçası ama eğer bir çılgınlık yapıp yüklersem gelişmeleri buradan paylaşırım :)
  7. H

Anladım cevap için teşekkürler
  8. H

Arayüzde hala takılmalar var mı hocam
  9. H

Gün içerisinde ki performansını ve ekran süresini atarsan sevinirim tahminimce hızlı şarj desteklemediği için şarj süresi uzamıştır diye düşünüyorum
  10. H

Bekliyorum hocam
  11. H

Soru Mi 9 pro telefona imei repair yaptım, wifi açılmıyor

qnc yedek almayı unutma
  12. H

Mi 9 China Stable V12.5.3.0 ROM

Bu konu hakkında bilgilendirme yapılmadan mi kapatılıyor?
  13. H

İnceleme Mi9 batarya kalibre

bunu sadece xiaomi değil bence neredeyse her marka yaptığını düşünüyorum ama ne hikemetse xiaomi bunu biraz daha erken yapıyor yanı ben şuan bataryamı 3200 mah kadar rahat bir şekilde doldurabiliyorum telefen ortalama 23 ile 30 saat arası kullanıyorum parlaklık oto vs 6 saat minumum ekran süresi...
  14. H

İnceleme Mi9 batarya kalibre

bataryan ömrünü tamamlamış olabilir net bir şey söyleyemem ama dene kaybetecek birşeyin yok
Üst Alt