hmtgnydn kullanıcısının son içeriği

1. hmtgnydn

Rehber Google Arama Uygulamalarını MIUI Uygulamalarına Çevirme Modu

Denedim, çalışıyor. Sadece arama ekranında kilit ekranı duvar kağıdı üzerine bulanıklık veriyor, eskiden öyle değildi. Çalıştığı için sorun etmedim.
  2. hmtgnydn

İlk mesajda 12.0.5 için uygun sürüm vardı, (kaldırılmış)
  3. hmtgnydn

Global. EU rom 12.0.5 yok zaten şu an
  4. hmtgnydn

12.0.5 sürüm için olan sorunsuz çalışıyor. Sadece farklı gördüğüm şey, arama esnasında kilit ekranı duvar kağıdını bulanıklaştırıyor.
  5. hmtgnydn

Dediğiniz gibi yaptım aslında, fastboot ROM ile bir alt sürüme geçtim. Tekrar güncelleme gelince de tekrar uğraşmak istemedim. Biraz daha bekleyeceğim artık. Bir de kaynak olarak projenin 4PDA linki vardı önce ilk mesajda, duruyorsa tekrar paylaşabilir misiniz.
  6. hmtgnydn

Endonezya 12.0.3.0.QGGIDXM geldiğine göre Global versiyon için (12.0.5.0.QGGMIXM ) patch beklemeli mi, yoksa Endonezya sürüme geçelim mi?
  7. hmtgnydn

12.0.5.0 versiyon için uygun sürüm çıktı mı acaba? Bilen var mı?
  8. hmtgnydn

Anket Arama Uygulaması Tercihiniz nedir?

https://labs.xda-developers.com/store/app/org.skvalex.cr Kesin çözüm... (Root gerektirir) 1597873239 İkisi de aynı uygulamanın farklı ekran görüntüleri. Miui 8 deki arayüzü örnek olsun diye koydum. 1597873570 Tavsiyeniz için teşekkürler. Dialer olarak çok çeşit olduğundan şıkları fazla koymak...
  9. hmtgnydn

Anket Arama Uygulaması Tercihiniz nedir?

Telefonumuzdan memnun olsak da çoğumuz "Google Dialer" alternatifi arayışındayız. Bu yüzden günlük kullanım açısından şıklardan hangisi sizce en iyi çözümü sunuyor? Mümkünse açıklamasını da belirtirseniz hepimiz faydalanmış oluruz. İyi Forumlar.
  10. hmtgnydn

Uygulama Miui 12 Note 8 pro sorunsuz Google kamera

Kaynak neresi acaba? 1595939451
  11. hmtgnydn

Gcam GCam İçin 0 Kasma Modu(Bufferfix)

Başlık için yazıyorum; Butter -> Buffer olmalı. Teşekkürler, deneyelim
  12. hmtgnydn

Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.2.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

12.0.0.4 ve 12.0.2.0 sürümlerde Root sorunu yaşayan arkadaşlar; hangi TWRP sürümünü kullanıyorsunuz? LRTeam kullanıyorsanız Root için öncelikle Advanced altındaki "Install Root" işlemini yapın, buradaki eski sürüm Magisk üzerine de güncel sürümü flashlayın. Ben iki MIUI sürümünde de sorun yaşamadım.
  13. hmtgnydn

Yardım Arama kaydı

Android 10 yüklü Global ROM için bootloader açıldıktan sonra Root ve Recovrey ile ilgili gerekli işlemleri yapıp TWRP ile link verdiğim konudaki dosyayı yükleyin, cozulecektir https://forum.miuiturkiye.net/konu/note-8-pro-arama-uygulamasi-hakkinda-bilgilendirme.70053/#post-875419
  14. hmtgnydn

Yardım Note 8 Pro Arama Uygulaması Hakkında Bilgilendirme

MIUI_Dialer,SMS,Contacts_V11.0.1.0.QGGMIXM (Android 10)
Üst Alt