hllibox kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Mi8 SE açılmıyor

Ekran aniden kapandı ve hiçbir şekilde tepki vermiyor. Twrp vs hiçbir şey açılmıyor. Telefonu pc ye bağladığımda Qualcomn 9008 vs olarak görünüyor. Telefon aniden kapanıp siyah ekran olmadan önce Unlocked'di. Bilmiyorum bu bi fark olusturur mu. Miuı 11 yüklüydü yanlıs hatırlamıyorsam. Lütfen...
  2. H

Yardım Ekran Siyah Kaldı

Benim aklım almıyor, ben 1 senedir güncelleme dahi yapmadım telefona. Program bile yüklemiyorum nerdeyse, bu nasıl instagram da gezerken bu hale gelebilir ?
  3. H

Yardım Ekran Siyah Kaldı

Merhaba, telefonumu kullanırken dondu ve kapandı. Birdaha hiç açılmadı. Rom vb yükleme yapmıyordum, 1 senedir hiçbir şey yapmadım telefonuma. Normal İnsta'da gezerken dondu ve kapandı. Şimdi mi logosu bile gelmiyor. Fastboot vs hiçbir durum yok. Pc ye takınca da QUSB_BULK_CID:4... falan yazıyor...
  4. H

Soru Eski Miui 11 Android 9 Rom'una nasıl dönebilirim ?

Çok Teşekkür ederim :)
  5. H

Bu şekilde yaparsam herhangi bir problem yaşamam değil mi ?
  6. H

Mi flash işin içine girince, İmei sorunu yaşar mıyım ? Cihazın BL kilidi açık bu arada
  7. H

Hepinize hayırlı akşamlar. Malum bu yeni Stabil diye yayınlanan rom'daki sensör ve yeşik ekran vb hataları canımı çok sıkmaya başladı. Tekrar eski Stabil Miui 11 Android 9'a nasıl dönebilirim, yada bu mümkün mü ?
  8. H

Yardım Mİ 8SE Sensör/Portre Hatası

Bekliyorum teşekkür ederim
  9. H

Hocam teşekkür ederim fakat bundada yakınlık sensörü çalışmıyor
  10. H

Herkese iyi günler, Son Miui stabil güncellemesini yaptıktan sonra Sensör çalışmıyor, Arka kamerayı açınca Portre modu ekranda yeşil gözüküyor, buna bir çözüm var mıdır?
Üst Alt