hknyllmz kullanıcısının son içeriği

1. hknyllmz

MIUI 14 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V14.0.1.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

twrp sorunlu şuan 0 mb hatası var dosyaları görmüyor 3.4.2 1206 sürümü mevcut twrp üzerinden yeni twrp de yükleyemiyorum yine verirler silinmeden bilgisayar üzerinden güncel twrp yükleme işlemi yapabilir miyim
  2. hknyllmz

MIUI 14 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V14.0.1.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

şuanda Endonezya 13.0.5 rom var üstüne direkt yüklesem TWRP ile veri kaybı yaşar mıyım stabil olur mu ona göre yüklemeyi düşünüyorum
  3. hknyllmz

Yardım Güncellemeler Mevcut Bildirimi

Cihaz Mi 10T Pro Endenozya 13.0.7 güncellemesi gelmiş ama malum miui her güncellemede sapıttığı için güncellemek istemiyorum bu bildirimi nasıl kapatırız rahatsız ediyor root var cihazda rootlu müdahale edebiliriz.
  4. hknyllmz

Yardım Karanlık mod sorunu

Telefonumu karanlık modda kullanırken bazı uygulamalarda duvar kağıdının renk tonlarına göre tonda bulunuyor bunu ayarlardan düzeltebiliyor muyuz ssde Chromede belli oluyor
  5. hknyllmz

Yardım Tam Ekran Google Asistan

alışamazsam eu rom yüklerim artık yapacak bir şey yok. yüklemek dert değil de yedekleme ve yeniden yükleme işleri o kadar yoruyor ki
  6. hknyllmz

malesef yok romdan mı kaynaklı acaba ama önceden de Endonezya rom kullanıyordum böyle bir sorunum yoktu
  7. hknyllmz

Merhabalar dün IMEI attırdıktan sonra Cihaz sıfırlandığı için telefon ayarlarım başa döndü. Tam ekran modunda yukarı kaydırdığımda asistan açılıyor. Daha önceden bu kapalıydı tekrar nasıl kapatacağımı bulamadım. Nasıl kapatabiliriz lütfen yardım edin telefondan soğudum çok sinir etti. Mi 10T Pro...
  8. hknyllmz

MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Dün ota üzerinden geldi yaptım, şarj süresinde şuanlık düşüş görmüyorum. Cihazda performans düşüşü olmadı. Sensör sorunu tamamen ortadan kalktı. Cihazı kilitlerken tüm ekranda siyahın biraz açık tonunda parlama yaparak kilitleniyordu bu da ortadan kalktı iyi olmuş bakalım şu anlık.
  9. hknyllmz

Yardım Bildirim ışığı. mi10t pro

ahahahah şaka gibi bende yanmıyor yanmıyor bozuldu diye sitem ediyordum önce ıslak mendille denedim olmadı iğneyle bi oynadım pasparlak yandı harbiden kir topluyormuş teşekkürler 😀
  10. hknyllmz

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro MIUI 13 EEA | Android 12 V13.0.8.0.SJDEUXM

sensör sorunu tamamen kalktı deniyor doğru mu? şuan endenozya rom kullanıyorum 13 bekliyorum..
  11. hknyllmz

Yardım Mi 10T Pro Arka Cam Lazım

hayır arka komple kapak
  12. hknyllmz

Yardım Hızlı Şarj Sorunu

1 seneyi geçti şarj boardını değiştirdim düzeldi. Zaten 8SE ile son günüm 10t pro aldım artık 8 se kenarda dursun😁
  13. hknyllmz

Yardım Mi 10T Pro Arka Cam Lazım

mi 10 t pro arka cam orjinal olarak nereden bulabiliriz. İnternetten sipariş edip burada değiştirmeyi düşünüyoruz. forumda satış yapan var mıdır
  14. hknyllmz

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

sipariş ettik artık 8/128 4900 ₺ yapacak bişey yok alışırız bu fiyata daha iyisi yok oneplus 8t ile arasında kalmıştım ama
Üst Alt