Hknslm161 kullanıcısının son içeriği

1. H

Rehber Mi Mix - Magisk ile Root

topjohnwu/Magisk magiskin güncel sürümleri burada var ben buurdan yükledim
  2. H

Soru Boyutu Yüksek Ağır Oyunlar

Bildiğim en yüksek boyutlu oyun Republique
  3. H

Soru Mi Mix MIUI 11 Güncellemesi Alacak Mı ??

Çok teşekkürler hocam bi yandan sevindim bi yandan üzüldüm :)
  4. H

Soru Mi Mix MIUI 11 Güncellemesi Alacak Mı ??

Bazı sayfalarda MIUI 11 alacak olan cihazlar içinde varken çoğu sayfada MIUI 11 alacak cihazlar arasında bulunmuyor. Doğru bilgiyi hangi sayfadan öğrenebilirim??
  5. H

Sohbet İnternet Sağlayıcı Firma Tavsiyesi

Uydunet aklıma gelmedi hocalarım anket kısmını tekrar düzenledim.
  6. H

Hocam evet Türknet gerçekten fiyatıyla ve sundukları ile benide cezbediyor ama yorumlarını okuduğumda kullanıcıların çoğu memnun değil gibi, genellikle müşteri hizmetlerine ulaşmakta sıkıntı yaşıyor bazısıda bağlantı için haftalarca hatta aylarca beklediğini dile getiriyor.
  7. H

Estağfurullah hocam tabi ki, öğrenmek isterim.
  8. H

Herkese merhabalar yakın bir zamanda, kullanmış olduğumuz Turkcell Superonline internet firması ile taahhütümüz bitecek ve hiç memnun olmadığımız için başka bir firmanın internetine geçmeyi düşünüyoruz kullandığınız veya tavsiye edebileceğiniz, hızında ve destek hatlarında sorun yaşamayacagimiz...
  9. H

Soru Çin Sürümde Globalde Ki Gibi Türkçe Dil Mevcut Mu ?

Cihazımda şuan 9.6.27 beta sürüm mevcutta uzun süre güncelleme gelmediği için Çin sürümde ki 9.8.29 beta sürümüne geçmek istiyorum bu sürümde sadece çin dili mi mevcut ?Türkçe dil mevcut mu ?
  10. H

Yardım Cihazım Fastboot Ekranında Kaldı

hocam dosya anca indi ve sonuç aynı düzelmedi 1568229264 Evet, sorunumu attığım videodaki işlemleri yaparak hallettim yardımcı olanlara teşekkür ederim yine de ilgilendikleri için.
  11. H

şöyle bir video buldum ama denesem mi acaba tavsiye eder misiniz bende aynı hatayı aldım çünkü 1568221115 kurduğum dosyayı xiaomitool v2 den rom atarken indirmişti otomatik onun içinden alıp onu yaptım demek ondan olmadı hocam dediğinizi yapayım
  12. H

Hocam romu twrpden yüklerken hata verdi kırmızı yazıyla updater process ended with ERROR: 7 Error installing zip file devamında romun bulunduğu dizin yazıyor
  13. H

Cihazıma twrp yüklerken depolama kısmı 0 mb görünüyordu daha sonra telefona wipe data falan atınca bu ekranda kaldı ne yapabilirim cihazım açılsın yeter başka bişey istemiyorum.
  14. H

Soru Mi Mix TWRP Kurdum Recovery Moda Nasıl Girilir

bu da kalıcı olmuyor cihazı açıp kapatınca ses açma+power tuşuna bastığımda yine recovery moda giriyor
  15. H

Soru Mi Mix TWRP Kurdum Recovery Moda Nasıl Girilir

yüklendi hocam yalnız dokunmatik sorunu var
Üst Alt