Hkan0303 kullanıcısının son içeriği

1. Hkan0303

Yardım Whatsapp'ta ses kaydı dinlerken sürekli bildirim sesi gelmesi

sorununuz çözüldümü acaba ? bende aynı problemi yaşıyorum 1609944859 up
  2. Hkan0303

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Revolution Os MIUI v10 V9.9.21 Custom Rom

Deneyimleyen olursa yazarsa çok sevinirim.
  3. Hkan0303

Alış [ALINIK] Xioami Qin 1S

Bende beğendim keşke olsada alsak.
  4. Hkan0303

Yardım Garip Kasma Sorunu

Çok düşük bir ihtimal belki hocam ama aklıma pil geliyor. Apple kullandığım zamanlardan hatırlıyorum pil sağlığı bozuldukça şarjın yüzdesi bitmeye yakın veya ortalardayken bile cihaz kasıyordu donuyordu. Xiaomi de veya androiddede varmıdır böyle birşey bilmiyorum.
  5. Hkan0303

Yardım Türk Telekom meşgule düşüyor

Note 6 Prolardada sürüm numarasını hatırlamadığım global bir sürümdede aynı problem vardı hocam ikinci aramada falan ancak ulaşabiliyorlardı custom roma geçerek veya bir önceki sürüme düşerek çözmüştüm. Siz zaten custom rom kullanıyorsunuz rom değiştirerek çözebilirsiniz veya rom içerisindeki...
  6. Hkan0303

Soru Note 6 pro

Kırılmaz cam değilde nano cam önerimdir hocam. Kırılmaz cam belirli kullanımdan sonra kenarlardan hava alıp kabarma yapıyor tecrübeyle sabit. Nano cam kabarma hava alma vs. sorunu yaratmıyor sadece çok kılcal çizik olduğu zaman keyfe keder değiştiriyorum. 1578470754 Taktırmazsanız kullanımınıza...
  7. Hkan0303

Diğer Mi Preffered Mağazamızda Çalışma Arkadaşları Arıyoruz!

İlgileniyorum. Mail adresinize öz geçmişimi göndereceğim.
  8. Hkan0303

Tema Neuropol X Yazı Tipi

Ellerinize sağlık hocam happy~~
  9. Hkan0303

Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

Tüm emeği geçen herkesin eline koluna sağlık, kullanışlı, her konuda yardımcı mükemmel forum ailesi..
  10. Hkan0303

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bende isterim hocam happy~~
  11. Hkan0303

Madalya MIUI Türkiye Market Google Play'de Yayınlandı - Madalya Ödülünü Sende Al

Hayırlı Olsun Hocam. Geçerliyse madalya beklerim.
  12. Hkan0303

Sohbet Yeni yılınız Kutlu olsun...

Cümlemize sağlık,huzur ve bol şans getirmesi dileğiyle İnşallah.. İyiki varsınız forum ahalisi happy~~
  13. Hkan0303

Yardım Note 6 Pro - RevOs Beta Güncelleme

Temizlik yapmadan direk flashlayabilirmiyim hocam
  14. Hkan0303

Yardım Note 6 Pro - RevOs Beta Güncelleme

Hayırlı pazarlar günaydın arkadaşlar, Revosun 9.9.21 beta sürümünü kullanmaktayım, otayı kontrol ettiğimde yeni sürüm mevcut, fakat indir dediğimde güncel veya sunucada hata var alıyorum. Nasıl yükleyebilirim otadanmış gibi bilgiler silinmeden şimdiden sağolun. Cihaz Redmi Note 6 Pro
Üst Alt