Hiparci kullanıcısının son içeriği

1. Hiparci

Soru varsayılan uygulama sıfırlama

üzerinden çok geçmiş ama benim de şöyle bir sorunum var hocam. pdf açarken varsayılan uygulama seçemiyorum. telefonda pdf açma kapasitesi olan tüm uygulamaları gösteriyor her seferinde. google drive okuyucu, one drive okuyucu ve adobe olarak gösteriyor. ben istiyorum ki arasından bir tanesini...
  2. Hiparci

Yardım MI Tarayıcı Nasıl Silinir?

pm is not recognized command hatası veriyor hocam düzenleme: "adb shell pm disable-user com.mi.globalbrowser" şeklinde yaınca hemen devre dışı bıraktı hocam. ben en başta adb shell komutunu ayrı yazıyordum, şu anda sorun kalmadı
  3. Hiparci

MIUI 13 Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) Global Kararlı Rom V13.0.5.0.SJZIDXM İndirme Bağlantıları

stabillik nasıl deneyim paylaşacak arkadaş varmı?
  4. Hiparci

MIUI 13 Redmi Note 9 Pro (joyeuse – Endonezya Kararlı V13.0.4.0.SJZIDXM

Birkaç gün önce yoldayken geldi bana. Hem şebeke iyi değil hem mobil veri kullanmayayim diye indirmedim. Şimdi kayboldu henüz gelmedi
  5. Hiparci

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Bende seçiliyor problem yok. Zil sesi seçiminde stock zil sesleri uygulamasını seçin. açılınca yerel zil sesi değil bir altındaki önceden yüklenen zil sesleri kısmına girin. en üstte zil sesi ayarlamayın şeklinde seçenek görülmesi lazım
  6. Hiparci

MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) Endonezya Kararlı Rom V12.5.2.0.RJZIDXM İndirme Bağlantıları

Yenilikler yada deneyiminiz nasıl hocam? Bana da 5dk önce geldi bildirimi dokunmadım.
  7. Hiparci

Hocam aramaların ekrana gelmemesi rahatsız etme modu ile alakalı olabilir. Cihazı rahatsız etme aktif olarak kullanıyorsan o durumda çağrı ekranda görünmüyor sadece bildirim çubuğunda görünüyor. Ben Endonezya romdayim ama dediğin gibi sapıtma halleri son bir aydır bende de var. Özellikle...
  8. Hiparci

Yardım PDF dosyaları açılmıyor.

Aynı sorunu yaşıyordum. Önerildiği gibi geliştirici seçeneklerini ve miui optimizasyonu açınca düzeldi. Fakat mi PDF görüntüleyici berbat bir uygulama, bütün belgeleri karanlık gösteriyor. Halihazırda 3-4 tane farklı PDF uygulaması varken hiçbiri ile açma seçeneği olmaması aşırı saçma, sanırım...
  9. Hiparci

Soru Twrp kaldırma

hocam konuya tam hakim değilim. fakat stock recovery dosyası bulup onu windows shell üzeriden kurunca, ardından miflash ile stock rom kurar sanız sorun çözülür diye tahmin ediyorum
  10. Hiparci

https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-9-pro-endonezya-kararli-rom-v12-0-5-0-qjzidxm-indirme-baglantilari.108901/post-1289565 Su mesajımda yazdım hocam ufak sorunları. Batarya süresi, ekranı full parlaklıkta kullanırsam, sabah 9da şarjdan çektiğimde akşam 11 gibi bitmeye yüz tutuyor. Oyun...
  11. Hiparci

Hocam biraz geç yaizyorum ama 12.5.1 ile android 11 gayet iyi. 12.5e göre herhangi bir eksiklik aksaklık veya sorun yaşamadım kullanımı bozacak derecede. Elbette minör bug denilecek şeyler her daim oluyor Xiaomi dağıtımı romlarda
  12. Hiparci

Recovery Redmi Note 9 Pro - Twrp 3.4.0-14 Tek Tuş Yükleme Aracı

Şu anda android 11 kullanıyorsun ve o halde iken orangefox attın, dosya isimleri vb konusunda herhangi bir problem yaşamadın. Doğru anladım değil mi? Edit: dosya paylaşmanı rica etmiştim, şimdi farkettim ki üstte zaten paylaşmışsın. Teşekkür ederim. Yükleme kısmı nasıl oluyor anlatman mümkünse...
  13. Hiparci

Rehber Redmi Note 9 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Hocam temizleyici uygulaması galiba denenmemiş gerçek dışı bir kural. Çünkü ben süreç içinde iken temizleyici kullanmıştım net olarak hatırlıyorum. Herhangi bir aksi etkisi olmadı unlock esnasında
  14. Hiparci

Recovery Redmi Note 9 Pro - Twrp 3.4.0-14 Tek Tuş Yükleme Aracı

Hayır değil. Daha doğrusu yüklenir ama dosya isimleri random rakamlara dönüşüyor o yüzden yüklemeyin
  15. Hiparci

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.5.0 QJZIDXM İndirme Bağlantıları

Hocam batarya iki önceki sürüm olan android 10 MIUI 12 ile aynı. MIUI 12.0.1 sürümünde bir tık daha iyi olmuştu bu defa o bir tık kısmı geri düşmüş android 10 gibi olmuş. Ki bu haliyle de yeterli benim için. Planlı sessiz modu çalışmaya başladı. Bu sürümdeki bariz sorun, BT kulaklık ile müzik...
Üst Alt