hilmimedine kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Arama ekranı

Sensör arızası muhtemelen ama sensör yerinden çıkmış da olabilir.
  2. H

Diğer Mi5s için arka kamera lazım

İyi akşamlar telefonum için arka kamera lazım orijinal kamera yı nerde bulabilirim. Fikri olan var mı ?
  3. H

Yardım Mi5s 'e Nasıl Pixel Experience Kurabilirim ?

Hocam twrp bilgisayar ın bios menüsünün telefon daki karşılığıdır. Bunun nasıl yükleyeceğine dair YouTube da örnek videolar var. Anlatma ile yapman hiç bilmiyorsan çok zor. Yalnız mi tabanlı romlardan şaşma diğerlerinde çok problem var. Ben mi room kullanıyorum genel anlamda güzel bir rom
  4. H

Yardım Mi 8 Se Reklam Kaldırma

Rehber - TWRP Reklam Engelleyici telefon da twrp yüklü ise bu işlemi yap. Reklam dekan kalmaz
  5. H

Yardım Mi 5s batarya önerisi

Değiştire bilirsin. Azıcık alet kullanmayı biliyorsan yapabilirsin. Nette videolar var
  6. H

Rom Revolution OS - MiUI

Bence de beklemek daha hayırlı gibi
  7. H

Rom Revolution OS - MiUI

Bende aynı problemi yaşadım. İki kere indirdim nafile.
  8. H

Yardım mi box s güncel apk

Kendi telefonunda kullandığın uygulamaların apk sını almak için apksaver isimli uygulamayı kur. Daha sonra istediğin uygulamanın apk sını al ve flaş bellek ile mi box a yükle
  9. H

Rom [9.0][OFFICIAL] PixelExperience for Mi 5s[Capricorn]15/05/2019

Download center | Pixel Experience yeni bir sürüm çıkmış deneyen var mı acaba?
  10. H

Yardım Mi 8 Lite Suya Düştü

Nettec miydi adı tam hatırlamıyorum ama buna benzer biyer. Garantili tamir ediyor. 2 3 yerde şubesi var
  11. H

Yardım Mi 5S Çok Isınma ve Şarj Sorunu

Ben pixel experiance ye geçtim hız olarak gayet güzel ama ısınma bunda da var. Şarj konusunda MIUI ya göre daha iyi geceleri sabaha kadar en fazla %3 pil gidiyor. En son global betada %30 gitmişti
  12. H

Çözüldü Kamera 48 ama kalitesiz fotoğrafları var?

Lineageos için link varmı hocam 1566538159 Mi5s için
  13. H

Diğer Mi5s telefonum ile vedalaşma

Eyvallah hocam teşekkürler.bende hiç oyun oynanıyorum ama felaket şekilde kasma oluyor inş bununla geçer
  14. H

Ex kernelde nasıl ayar yaptığınızın ekran görüntüsü nü atabilirsiniz
  15. H

İyi geceler eu rom ve kernel için neleri yüklüyorsynuz. Pixel rom a geçtim gayet güzel ve hızlı ama alışmak biraz zor artıları var ama miui bir başks
Üst Alt