hilmiarslan kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım miui 12 eksiklikler

olmadı malesef düzelme bende tekrar son güncellemeyi indirip kuracağım bakalım sonuç ne olacak 1594650599 güncelledim fakat hala aynı sorum devam ediyor yama yapmaları gerekiyor
  2. H

kesinlikle telefon güzel yapıyorlar ama yazılım hep bi eksik bence yazılıma ağırlık vermeleri daha iyi olur
  3. H

miui 12 güncelleme yaptım fakat karanlık moddan çıktıktan sonra menülerdeki yazılar gidiyor göremiyorum hiç bişey video attım varmı bie çözümü acaba birde kilit ekranda kilid yazmak için rakam kısmını geçtiğimde tamam tuşu yok malesef link ekledim ekran kaydı yaptım hatayı görmeniz için...
  4. H

Yardım Mi9 yukleme sorunu

Arkadaslar resim attim facebook ozellik guncelleniyor diyor surekli gidiyor tekrar yapıyor google playde guncelleme yok bakiyorum boyle bi hata aliyorum surekli MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. H

MIUI 11 [Android Q]Mi 9 MIUI 11 - Global Stabil - V11.0.1.0 QFAMIXM indirme bağlantısı

Mi9 icin miui 11 i twrp uzerinden yuklesem tlf sifirlanirmi icindeki bilgiler gidermi ona gore kurmak istiyorum siliniyorsa guncellemenin gelmesini bekleyecegim MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. H

MIUI 11 [Android Q]Mi 9 MIUI 11 - Global Stabil - V11.0.1.0 QFAMIXM indirme bağlantısı

bilgisi olan varmı bana dun telefondan guncelleme geldi mi9 için aksam yaparım dedim akşam baktıgımda busefer yoktu neden olabilir sizce gerimi çektiler benden :D
  7. H

Soru Mi9 guncelleme

Yeni guncelleme geldi bunu kullanan varmi yuklesek sikinti olurmu deneyimleriniz nedir acaba MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. H

Rehber Xiaomi Cihazları için [Qualcomm QDLoader USB] Driver Kurma Rehberi

ben yazılanları harfiyen uyguladım yükledim ama birtürlü qualcoom olmadı telefon mi9 neden olsuyor hala anlamış değilim usb hata ayıklamada açık pc denmidir olay
  9. H

Yardım Uygulama yükleme sorunu

Dün telefonu unlock yaptım fakat kullandığım bazı uygulamaları cihazınız bu sürümle uygun değil diyor yükleyemiyorum neden olabilir sürüm değiştirmedim sadece unkock yaptim
  10. H

Yardım Mi Pc Suite Çalışmaması

Anlatim guzel olmus teşekkürler ama onuda yapmistim sadece usb hata ayiklama guvenlik (guvenlik ayarlari aktif degil ) onu denemedim hala olmadi yani sorun MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. H

Bakayim denemedim teşekkür ederim MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. H

Hata ayiklama nasil duzeltilir acaba MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. H

Cin versiyonunda yukledim en son surum 3'0 da yukledim usb yuklemeleride sikintisiz goruyor ama program baglanmiyor sinir etti beni m9 kullanan varmi acaba baglayabilen MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. H

telefonu görmüyor sorun vermiyor bağlantı kurmuyor bende anlamadım okuduğum kadarı ile belirli bi modelden sonrasına çalışmıyor filan yazıyor ama anlamadım
  15. H

M9 telefonum ver yedek alacağım fakat m9 da pc suite çalışmıyor neden acaba bilgisi olan varmı neden oluyor bu sorun herşeyi düzgün yükledim bilgisayara
Üst Alt