hilas00 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Arkadaşlar ota güncelleme geldi yardım

Aynen bu hocam ama Çince o sırada ne yapacağımı bilemedim bende telefonu kapatıp açtım mecburen İlk defa mi kullanıcısıyımda
  2. H

O sırada telefondan hiç bir türlü işlem yapamıyorum malesef bende kapatmak açmak zorunda kalmıştım
  3. H

Demek istediğim indirdikten sonra başka ekrana atıyor Çince yazıyor burada takıldım geçen sefer indirdim tıkladım Çince ekrana attı ve o ekrandan geri çıktım onu kastetmiştim
  4. H

Birde Kararlı 2.6G yazıyor bu nedir acaba?
  5. H

İyi günler Arkadaşlar mi note 10 pro cihazıma ota güncelleme geldi bunu indireceğim lakin nasıl kurabilirim?
  6. H

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Global Kararlı v11.1.3.0 QFDMIXM İndirme Bağlantısı

Peki hocam veriler silinecek mi yedekleme almam gerekiyor mu?
  7. H

Aynen hocam lakin Çince yazılıydı daha sonra bir kaç ingilizce yazılı gördüm ama ne yapacağımı bilemedim bende telefonu kapat aç yaptım güncelleme yapamadım. Şuan güncelleme bildirimi gitti güncelleme yok diyor
  8. H

Hocam daha yeni güncelleme geldi Mi Note 10 Pro cihazıma bootloader açık ve kararlı global kullanıyorum. Güncellemeyi indirdim tıkladım telefon kapandı sonra Çince yazılı bir sayfaya açıldı ne yapacağımı bilemedim sonra telefonu kapattım açtım. Şuan güncelleme bildirimi gitti ne yapmam lazım...
  9. H

MIUI 12 Mi Note 10 pro güncelleme yardım

İyi akşamlar cümleten Arkadaşlar daha yeni güncelleme geldi Mi Note 10 Pro cihazıma bootloader açık ve kararlı global kullanıyorum. Güncellemeyi indirdim tıkladım telefon kapandı sonra Çince yazılı bir sayfaya açıldı ne yapacağımı bilemedim sonra telefonu kapattım açtım. Bu konuda nasıl yapılır...
  10. H

Yardım Mi note 10 pro ekran açma kapama tuşu

O halde kilit ekranında açma kapama tuşuna basında bir anda gidip gelmesi ışı Ilerde bu olay daha büyük sıkıntılara yol açabilir mi hocam o korkutuyor biraz insanı
  11. H

O halde kilit ekranında açma kapama tuşuna basında bir anda gidip gelmesi ışık patlaması normal birşey hocam
  12. H

Denedim ama yine aynı sorun hocam
  13. H

Evet hocam bir anda oluyor gelip gidiyor ışıp patlaması gibi
  14. H

Evet ekran koruyucu var acaba ondan dolayı neden olur ki yapar mı ekran koruyucu
  15. H

Iyi günler arkadaşlar herkese kolay gelsin. Xiaomi mi note 10 pro aldım kararlı Cihazda ekran açma kapama tuşuna basıyorum ekran hızlı bir şekilde gidip geliyor kapattığım zamanda öyle oluyor genelde kilit ekranında bu sorunu yaşıyorum ekranı kapatıyorum hızlı bir şekilde 2 kez gidiyor acaba...
Üst Alt