Hide kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Cihazın Global olduğunu nasıl anlarım

Etiket sökülmüş olabilir ayarlardan vs bakacağım bir yol var mıdır ki
  2. H

Yardım Cihazın Global olduğunu nasıl anlarım

Arkadaşlar biliyorsunuz 5G modelde global bulunmuyor pek. Ancak birisi elindekinin 5G global olduğunu söylüyor arkada ce sertifikası yok. Şarj aleti falan globalle aynı. Ancak cihazı satın almadan emin olmak istiyorum. Cihazı almadan öğrenecebileceğim kesin bir yol var mı?
  3. H

Soru Redmi Note 13 Pro Varyantları Hakkında

Arkadaşlar şimdi note 13 pro da 2 versiyon var biri mediatek işlemcili diğeri ise qualcomm. Telefonun 5G versiyonların hepsi qualcomm mu? Mediatek sadece 4G versiyona mı özel? Çin cihazı 5G falan diyorlar bunlarda qualcomm değil mi?
  4. H

Yardım K20pro/Mi9t pro Batarya değişimi

Hocam accubattery de arka planda çalışırken 1 den 100 e kadar şarj eder misiniz vaktiniz olunca?
  5. H

MIUI 14 Redmi K60 Pro Xiaomi Eu Rom İndirme Bağlantıları

Pil eliteden daha mı iyi? Ve elite beta son sürümü deneyip mi kıyaslandınız?
  6. H

Hocam accubattery indirip arka planda çalışırken, % 1 den 100 tam şarj yapar mısınız? Böylece batarya sağlığını öğrenmiş oluruz. Batteryone da aynı işlemi yapıyor ben ikisiyle ölçüp kontrol ediyorum hep
  7. H

Batarya yeni çıkmış o halde üretim tarihide çok yenidir. Üretim tarihi eski olan bataryaların batarya sağlığı çok düşüyor, değiştirmeye değmiyor. Alsam mı acaba diye düşündüm bi. 1710053373
  8. H

Rom Hyper OS V2/V3/V4/V5 Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro (raphael) Android 14

Vowifi hyperos portlarında çalışmıyor gördüğüm kadarıyla sadece buna özel değilmiş
  9. H

telefonu babam kullandığı için magisk yükleme gereği duymadım. kernelsu var magisk yerine root için, mi9t pro için var mı bilmiyorum açıkçası. Araştırmak lazım. 1709739918 turk telekom hat vowifi elimdeki cihazda da çalışmıyor. muhtemelen hiç bir operatörle çalışmayacak. Vakıf katılımı denedim...
  10. H

Yardım Mi9t Pro Batarya Öneri

Nohon iyi diyorlar genelde. Türkiyede rova fena değil sanırım. Mecbur kalsam rova alırım deji yerine.
  11. H

Gözüme herhangi bir bug çarpmadı. Bildirim sorunu da yaşamadım. Bence geliştirici daha iyisini yapana kadar en iyi rom bu. Arayüzü, renkleri, akıcılık çok iyi.
  12. H

NFC bende çalışıyor. Açılıyor sorun yok durum çubuğunda da gözüküyor açık olduğu. Ama nfc ile herhangi bir ödeme vs yapmadığım için kesin çalışıyor demedim. f2fs bu dosya biçimine nereden bakıyoruz, kontrol edip döneyim.
  13. H

Buradan telegram linki paylaşmak yasak mı bilmiyorum. Ama k20 pro updates yazarsan telegram aramaya veya google a direk çıkar. 16bin takipçisi var. Ve mi9t pro için bir sürü aosp rom var. Ama redmi note 12 pro için göremedim. Mediatek işlemcileri ne yazık ki rom geliştiriyormiyorlar. Snapdragon...
  14. H

XIAOMI.EU HYPEROS V1.0.2.0 STABLE V4.1 ben bunu kullanıyorum telegramda paylaşmışlar. Bence oldukça iyi rom. Pilde güzel.
Üst Alt