hibakusha kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Mi 5s plus QCY bluetooth kulaklık bağlantı

Merhaba, Mi 5s plus telefon ve QCY M1 kulak içi bluetooth kulaklığım var. Yakın zamana kadar sorunsuz kullanıyordum. Fakat geçen gün telofonu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra bağlantı sorunu yaşamaya başladım. Şarkılar sürekli anlık takılıyor. Bluetooth bağlantısı durdu hatası almaya...
  2. H

Yardım MIUI 9 7.8.24 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler

Kulaklık sesi yine gitti, parmak izinin algılaması bir saniyeyi buluyor. Umarım güncelleme ile düzelir :/
  3. H

Yardım side load, mi flash hiçbiri işe yaramıyor

Developer romu sorunsuz kullanıyorum şu an. Teşekkürler arkadaşlar.
  4. H

Rom Miui MS_7.4.27 ( Mİ5S )

Sonra resmi siteden global romu yükledim. Multiromdan ne gibi bir farkı var acaba?
  5. H

global 7.4.27 beta yükledim herşey için teşekkürler
  6. H

global 7.4.27 yükledim herşey için teşekkürler
  7. H

şöyle ki resmi siteden indirdiğim dosya ile şu an flaslıyorum. Fakat sanırım ingilizce olacak. Nasıl türkçe yapabilirim?
  8. H

ilginç bir şekilde aygıt olarak da görmüyor :(
  9. H

bu dosya forumda paylaşılmıştı oradan indirdim. Şimdi resmi siteden fastboot dosyasını indiriyorum tekrar deneyeceğim.
  10. H

klasörün içi bu şekilde
  11. H

Peki bu dosyayı twrp üzerinden telefona nasıl atabilirim? Side load ile onu denedim o da olmadı. Onu yapabilsem çok rahat flashlayabilirim.
  12. H

Bu dosyayı daha önce twrp üzerinden flashlamıştım. Fakat mi flash ile kurmamıştım. Fastboot romunu bulabilir miyim bilmiyorum. İçinde falsh dosyalarının bulunduğu sistem dosyası var fakat yine de olmuyor.
  13. H

rom dosyam MiuiMS_7.4.27_v6.0.1 fakat ben yükleme kolay olsun diye adını "rom" yaptım
  14. H

sideload komutu verince ekran böyle kalıyor bir süre sonra telefon fail yazıyor
Üst Alt