hgtr kullanıcısının son içeriği

1. hgtr

Soru Deji Batarya

Bende deji taktım bir esprisi yok maalesef 6 saat ekran süresi veriyor
  2. hgtr

Yardım Güncellemeden sonra aşırı şarj tüketimi

bataryayı söküp tekrar takın bende de bunun aynısı oluyordu düzeldi
  3. hgtr

Soru MIUI V10.2.1.0.0EGMIXM Geldi Güncelleyenler Yorum ?

Miui sitesine de yüklenmiş dosya Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. hgtr

Hocam 0.1x zoom yap öyle çek düzeliyor Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. hgtr

evet öyle olmuş tam ekran modundaki kasmalar düzelmiş daha smooth olmuş cihaz
  6. hgtr

indiriyorum harbiden global kararlıya güncelleme gelmiş 1554291931 şarj yüzdesi batarya simgesinin içine girmiş 60 fps problemi düzelmiş ilk gördüklerim
  7. hgtr

Soru Güncelleme

Çin versiyonu çatır çatır güncelleme alıyor
  8. hgtr

Rehber Rom Yükleme Sonrası Şarjın Hızlı Bitmesi Durumunda Yapılacak Kendi Deneyimlerim

YouTube da videolar mevcut dikkatle izlerseniz kenardan basarak penayı sokuyor araya ama dikkatli olun ekran kısmı değil kasanın ekranla birleştiği kısıma sokuyor tercihen alt köşelerden Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. hgtr

Rehber Rom Yükleme Sonrası Şarjın Hızlı Bitmesi Durumunda Yapılacak Kendi Deneyimlerim

İşe yaramasına çok sevindim hayırlı olsun :) Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. hgtr

Yukarıda hcoamın yazdığı gibi geri dönüş bekliyoruz mutlaka bilgilendir :)
  11. hgtr

Sütaş yoğurtların kapağı varya onu pena şeklinde kesebilirsin :)
  12. hgtr

Merhaba MIUI Türkiye. Redmi 5 plus telefonumda rom yüklemiştim ve şarjım 100 den 80 lere hızlı iniyordu. Stok Roma döndüm, bootloader kilidini kapattım falan fayda etmedi.. Ondan sonra arka kapağı, ince ama sert bir gitar penasıyla açıp, batarya soketini söktüm. Biraz bekledim yaklaşık 5 dakika...
  13. hgtr

Soru Yeniden başlatma

arada olur öyle sanırım sadece systemui yeniden başlatıldı ondan dolayı pin kodu falan istemedi bana da oluyor bazen arka planda bir hata meydana gelmiş olabilir bir çakışma veya başka bir şey yaşanmış olabilir dert etmeyin içiniz rahat edecekse fabrika ayarlarına çevirebilirsiniz ama ben gerek...
Üst Alt