hgaziyilmaz75 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Redmi K60 Pro

iyi günler hocam. Ben de k60pro yeni aldım. Direnç kaydı olmasını istemiştim ama direnç kaydı olmamış gibi. Yasal uyarı mesajı geldi. Mesajda telefonun orjinal kutusu üzerindeki imeilerden biri son numarası eksik yazıyordu. direnç kaydı olmamış gibi geldi bana. Isınma konusuna gelince hocam...
  2. H

Yardım k60 pro global rom

Telefonu yeni aldım ilk eliterom son sürümü kurdum şarjı çabuk tükettiğini farkettim. (kaçak canlı duvar kağıdı uygulaması vardı ondan olduğunu düşünmeye başladım) eu son sürümü kurdum şarjı gayet iyi gibi. (bu defa canlı duvar kağıdı uygulamasını kurmadım) Telefon küçük kızda oyun oynayarak...
  3. H

teşekkür ederim hocam telefonu yeni aldım henüz gelmedi gelir gelmez elite romun bugün çıkan romunu kuracağım
  4. H

Rom Redmi K60 Pro Android Güncellemesi

İyi günler Eliteroms yeni rom paylaşmış https://sourceforge.net/projects/eliteroms/files/MIUI-STABLE-UPDATES/MIUI-v14/EliteRomLite_SOCRATES_14.0.25.0_ChinaStable_v14-A13-HYBRID.zip/download chinastable ibaresi var bu türkçe dil desteği ve google servisleri yok mu demek? bu arada eu da yeni rom...
  5. H

İyi günler, Eliteroms yeni bir rom yayımlamış. https://sourceforge.net/projects/eliteroms/files/MIUI-STABLE-UPDATES/MIUI-v14/EliteRomLite_SOCRATES_14.0.25.0_ChinaStable_v14-A13-HYBRID.zip/download chine stable ibaresi gördüm, bu türkçe dil desteği, googleplay, google servisleri yok mu demek...
  6. H

MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Pop up camera sorunu devam ediyor galiba
  7. H

Yok hocam geçen sene resmi çin romunu fastboottan flashladım onu bile sevmedim. Port halini hiç kullanmam zaten biraz daha bekleyeceğim eu miui13 portu devam etmezse benim açımdan patreon üyeliğinin anlamı yok
  8. H

Ondroid gene çin portu paylaştılar 😐🤔
  9. H

Google servisleri yoktu hocam birde popup kamera lifting uygulası gördüm hemen kamerayı açtım popup kamera çalışmadı uğraşamam yok magisk kur camers lifting uygulamasına yetki ver falan geri döndüm...
  10. H

Hımm o zaman patreon üyeliğine devam edeyim çin romunun ikinci güncellemesini kurdum 20 dakika sonra geri döndüm
  11. H

Emrespect hocam bu sürümün devamı gelecek mi?
  12. H

Rom MIUI 12.5.2 Kararlı | Android 11

Hocam eea stock romda da netflix görünmüyordu garanti teb denizbank zıraat dizneyplus sorunsuz playgoogle da görünüyor ve çalışıyor ama netflix playgoogle görünmüyor. Sorun dediğin gibi güvenlikle alakalı değil
  13. H

Hocam bu roma geçeceğimde romun güvenlik güncellemesi 2021. Güvenlik için bu durum çok mu önemli. Önemliyse bu açık üçüncü parti uygulamalarla giderilir mi. Sırf bu yüzden romdan roma geçiyorum.
  14. H

Hocam netflix resmi eea ve global romlarda da playgoogle da çıkmıyordu. Sadece çin romlarında çıkıyordu. Ayrıca apk olarak kurulaniliyordu, o da L3 olarak çalışıyordu. Gerçi L1 e herhangi bir uygulama yüklemeden çevriliyor
  15. H

Hacam playgoogle a netflix yazdığınızda netflix çıkıyor mu?
Üst Alt