Herosmart kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım MIUI11 Güncellemesi sonrası galeride dosya biçimi desteklenmiyor ya da dosya hasarlı uyarısı

Merhaba bir türlü çare bulamadım en son bir format attım direk düzelti denemekte fayda var
  2. H

Yardım Galeride resimleri göremiyorum

Merhaba nasıl çözdünüz acaba bende de dosya hasarlı ya da desteklenmiyor uyarısı veriyor rica etsem yardımcı olur musun
  3. H

Yardım MIUI11 Güncellemesi sonrası galeride dosya biçimi desteklenmiyor ya da dosya hasarlı uyarısı

Cevap için öncelikle çok teşekkür ederim dediğiniz adımı uyguladım fakat bir değişiklik olmadı maalesef :/
  4. H

MIU global 11.0.5.0 kararlı (QFAMIXM) güncellemesi sonrası galerimdeki tüm fotoğraflar dosya biçimi desteklenmiyor ya da dosya hasarlı uyarısı veriyor hiçbiri açılmıyor ayırca yeni çekilen fotoğraflar galeriye düşmüyor dosya yöneticisinden görebiliyorum fotoğrafları sadece o da açmaya calısınca...
  5. H

MIU global 11.0.5.0 kararlı (QFAMIXM) güncellemesi sonrası galerimdeki tüm fotoğraflar dosya biçimi desteklenmiyor ya da dosya hasarlı uyarısı veriyor hiçbiri açılmıyor ayırca yeni çekilen fotoğraflar galeriye düşmüyor dosya yöneticisinden görebiliyorum fotoğrafları sadece o da açmaya calısınca...
Üst Alt