Herol53 kullanıcısının son içeriği

1. Herol53

Rom Mi 9 Avrupa (EAA) Kararlı V12.0.1.0.QFAEUXM İndirme Bağlantısı

Yani bu kadar zor mu ya şu bildirimleri düzeltmek anlamadım...arkadaşımda redmi note 8 var onda bildirim sorunu yok nasıl oluyor bu telefonlar aynı işletim sistemini kullanıyor...en temel şey ya bildirimlerin sesini duymak.
  2. Herol53

Rom Mi 9 Avrupa (EAA) Kararlı V12.0.1.0.QFAEUXM İndirme Bağlantısı

Benim için yine hayal kırıklığı...şarj konusunda kötü daha önemlisi yine şu bildirim sorunları devam ediyor...WhatsApp bildirimlerde bütün ayarlarım açık ama bildirim sesi bir geliyor bir gelmiyor bir türlü düzelmedi ve bu yazılımsal hatalardan dolayı telefonu satma aşamasına geldim bir daha...
  3. Herol53

Rom Mi 9 - Eu Android 11 MIUI 12.6 21.9.28 (29.09.2021)

Miui 12 yükleyen arkadaşlar malüm miui 11 de bildirim sorunları var özellikle WhatsApp ta...bildirimlerde bir düzelme var mı...deneyimleyenler yazarsa en azından miui 12 beklemeye bir hevesim olur.
  4. Herol53

Soru Mi 9 WhatsApp bildirim sorunu

İnşallah sadece süper olağanüstü wallpaper yapıp asıl düzeltmeleri gereken şeyleri atlamazlar tamam görsellik önemli ama benim bildirim sesini duymam daha önemli...Miui 12 daha stabil hatasız bir işletim sistemi olur inşallah yoksa benim için Xiaomi bitmiştir.
  5. Herol53

Miui 11.0.6 ota
  6. Herol53

Yani bu genel ve bilinen bir sorun anladığım kadarıyla...çok mu zor bunu çözmek gerçekten telefondan soğuttu beni...xaiomi mi birdaha asla
  7. Herol53

Mi 9 WhatsApp bildirim sorunları yaşıyorum özellikle grup bildirimlerinde bazen bildirim sesi geliyor bazen gelmiyor.Bildirim ışığı kafasına göre bazen yanıyor bazen yanmıyor.Bu arada bütün bildirim ayarlarım açık denemediğim şey kalmadı.Bu konuda yardımcı olabilirseniz seviniri
  8. Herol53

Rom Mi9 Global Kararlı v11.0.6.0 QFAMIXM İndirme Bağlantısı

Burda aslında sorun şu bizim farklı bir kamera kullanma arayışımızın olması Xiaomi bu problemleri çözmeli telefon güncelleme aldıkça farklı birşey bozuluyor.Ayrıca ben mi 9 kullanıyorum Gcam gayet doğal ve keskin resimler çekiyo
  9. Herol53

Evet Gcam de kullanıyorum xaiomi nin kamera uygulamasından 10 kat daha iyi ve doğal çekiye...ben kat kat fondoten sürmüş gibi görünen saçma sapan bir resim değil doğal olan bir resim istiyorum olay güzellik çirkinlik değil bilmem anlatabildim mi arkadaşım
  10. Herol53

Güzellik modunu tamamen kapatamama sorunu sadece bendemi var acaba.Xiaomi mi 9 sahibiyim...bu sorun miui 11.4 sürümünden sonra çıktı ortaya
  11. Herol53

Kamerada güzellik modunu kapatmama rağmen kamerayı kapatıp açtığımda güzellik modu tekrar aktif oluyor... Xiaomi artık çöz şu yazılımsal problemleri...Telefonda neden Gcam kullanmak zorunda kalıyoruz...tabi birde bitmeyen bildirim sorunları
  12. Herol53

Yardım Mi 9t arka ve ön kamera

Miui 11 ile gerçekten telefonun yazılımının içine ettiler kamera eskiden daha iyi resimler çekiyordu.Bu güzellik modunu herdefasında kapatmama rağmen kamerayı kapatıp açtığımda yeniden aktif oluyor.Yazılım problemleri yüzünden bir daha asla xiaomi
  13. Herol53

Rom [Android 10] Mi9 Global Kararlı V11.0.4.0 QFAMIXM İndirme Bağlantıları

Bu başlığın altındaki ota indirme linkindeki 11.4 indir sonra ayarlarda sistem güncelleme bölümüne gelip miui 11 simgesinin üzerine bir kaç kere tıkla sonra sağ üstteki seçenekler bölümünden güncelleme paketini indirdiğin yerden seçerek yükleme yap.Yanlız bu sürüm son nihai sürüm değil haberiniz...
  14. Herol53

Rom [Android 10] Mi9 Global Kararlı V11.0.4.0 QFAMIXM İndirme Bağlantıları

Bölgeyi hindistan yapıp 11.3 geçtim sonrada burda yayınlanan 11.4 yükledim ama bu sürüm resmi olarak yayınlanmamış...benim tek gördüğüm sorun ön kamerada güzellik modunu herdefasında kapatmak zorunda kalmam...ayrıca miui 11 geldikten sonra kamera kalitesi çok kötüleşti bence...ondan dolayı gcam...
Üst Alt