herdem kullanıcısının son içeriği

1. herdem

Rehber Redmi Note 8 Pro - Kulaklık Ses Seviyesi Yükseltme

Öncelikle emeğinize sağlık. Benim iki sorum olacak. 1.si ayarları yaptım bariz bir fark var ancak ses kalitesini en stabil seviyede kullanmak istiyorum. Siz bu ayarlara ilave olarak mi ses yükselticiyi kullanıyor musunuz ve kullanıyorsanız hangisini? İkinci olarak buradaki ayarlardan bass...
  2. herdem

Yardım Red mi. Note 8 pro ekran hassasiyeti

İyi günler sorunun teknik olarak çözümünü bilmiyorum ancak ben de telefonu yeni aldığımda aynı sorundan müzdariptim. Çözüm bulamayınca son çare telefoncuya gidip en kalınından (yanlış hatırlamıyorsam nano özellikteydi) ekran koruyucu taktırdım. Şuan normal kullanımda sorun yaratmıyor ancak bazen...
  3. herdem

Yardım Xiaomi Mi5 Prime kapandı açılmıyor şarj olmuyor...

Hocam kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm. Telefonu hiçbirşey yapmadan 2 gün boyunca olduğu yerde bıraktım. Teknik bir bilgim olmamakla beraber tahminen içerisindeki statik elektriği boşalttı. 2 günün ardından sarja taktığımda yavaş yavaş kendine geldi. Tam sarj olana kadar kullanmadım. O...
  4. herdem

Soru Bootloader garantiyi etkiler mi

Konu hakkında pek bilgim olmadığı için biran heyecan yaptım teşekkürler
  5. herdem

Soru Bootloader garantiyi etkiler mi

Herkese iyi geceler, açıkcası bootloader tam olarak ne işe yarar bilmiyorum. Sadece forumda bir kaç yardım başlığında eğer cihazda bootloader kilidi açıksa yazılımsal problemlere müdahale edilebildiğini görmüştüm. Bu sebeple yeni aldığım Xiaomi Türkiye garantili telefonumun usb hata ayıklama...
  6. herdem

Çözüldü Mi 5S Sarj Almama Sorunu

adminler konuyu kapatabilir sorunu yeni telefon alarak çözüme kavuşturdum.
  7. herdem

Mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın. Cihazımın hala pilini değiştirmedim ama sorun kendi kendine çözüldü. Çok iyi bir pil performansı almasam da hasbelkader kullanabiliyorum. Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Benim de aklımda soru işaretleri vardı önerinizi mutlaka deneyeceğim. İyi forumlar.
  8. herdem

Soru Mi 5 batarya deji

Hocam Deji'nin durumu nedir tecrübe etme şansınız oldu mu?
  9. herdem

Güncelleme 2: Bataryayı hala değiştirmedim. Telefon en son kapandığında sarjı epey vardı pazartesi günü batarya almaya gidene kadar bir kenarda bekletiyordum. Biraz önce şansımı denemek için power tuşuna basayım dedim sarjının bitik olduğunu gösteren ekran geldi. Şimdi sarja taktım normal...
  10. herdem

Güncelleme: m35 Hocama çok teşekkür ederim dediği gibi önce şok uygulaması yaptım ancak işe yaramadı daha sonra bataryanın pinlerini söküp taktım. Bu işlemden sonra telefonum eskisi gibi çalıştı 1.5 gün kadar normal olarak kullandım ancak az önce tekrardan kapandı ve aynı sorunlarla karşılaştım...
  11. herdem

Hocam kusura bakmayın tekrar rahatsız ettim bir sorum olacaktı. Telefonun bataryasının kendisini spesifik olarak kullanıma kapattığı durumlar var mı? (yüksek-düşük sıcaklık, değişken akım vb.)
  12. herdem

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Acil ihtiyacım olduğu için yarın tamirciye götüreceğim ancak içime sinmezse Zenex beyle iletişime geçerim.
  13. herdem

İyi akşamlar, mi 5s cihazım gün içerisinde telefon sıcaklığı çok düşük telefon her an kapabilir uyarısı verdi. Bu sırada %70lerde olan şarjım %1 gözüküyordu. Telefonu kapatıp açtıktan sonra uyarı geçti ve telefonum normal çalışmaya devam etti.. Ancak bir kaç saat sonra kendi kendine kapandı...
  14. herdem

Yardım Xiaomi Mi5 Prime kapandı açılmıyor şarj olmuyor...

Aynı sorun şuan bende de var bir çözüm bulabildiniz mi acaba?
  15. herdem

Yardım Mi 5S Recovery Moddan Çıkmıyor

Telefonun içini kendim açıp takılı kalan ses tuşunu düzelttim ve recovery ekranından çıktım ilgi ve yardımınzdan dolayı çok teşekkür ederim iyi akşamlar
Üst Alt