Herak kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Mi9T tüm sesler gitti yardım

Sabah telefonla konuştum sorun yoktu, sosyal medyada takılırken abim aradı açtım ses gelmedi. Hem diyafon hem hoparlör ses vermiyor. WhatsApp üzerinden ses de atamıyorum. Telefonda ses ile ilgili hiçbir şey çalışmıyor. Çözümü nedir, elektronik mühendisliği öğrencisiyim. Maddi bütçem az...
  2. H

Çözüldü fastboot ekranında kaldı mi9T

mesaj ile tw bilgilerimi attım
  3. H

devre dışı bırakıp döneceğim
  4. H

Rehber Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme

hocam ben farklı bir adresten bakarak işlemleri yapıyordum clean all seçmemiz gerektiğini söylemediler telefon fastboot ekranında kaldı ne yapsam olmuyor miflash hata veriyor sparse crc li birşeyler yazıyor hatada
  5. H

bootloader açık , kablo orjinal romuda klasörüyle c ye attım sorun değişmedi babamın iş yerine geldim evde internetimizde yok başka telefonun verisini kullanıyordum şimdi başka şeyler deneyeceğim
  6. H

anladım maalesef öğrenci olduğum için para vermeden çözmeye calışacağım olmadı garantiye gönderip şansımı denerim son care hocamızlada görüşürüz
  7. H

kusura bakmayın hocam forumdaki ilk yazım ,bahsi geçen yolları denedim ancak hatalar devam ediyor bugün müsait bir saatte tw üzerinden bağlanma imkanınız var mı ? birde bootloader kilidinin açılması garanti kapsamından çıkmasına neden olur mu ?
  8. H

xiaomitoolv2 dende denedim brick modunda rom yüklemek için romu indirdi ardından sparsecrclist error hatasını alıyorum
  9. H

umarım çözülür , öğrenciyim ve telefon olmadan derse girmem zor kardeşi pc den ben telden giriyorum , bu gece çözem gerekiyor 1609461314 1609461334 bu şekilde bir hata aldım 1609461412 dediğiniz gibi yaptım ancak hata alıyorum
  10. H

yükledim olmadı şuan power+ ses açma yapıncada mi yazısında kalıyor fastboot rom indiriyorum bakalım
  11. H

deniyorum 1609459857 deniyorum
  12. H

global rom u mi flash ile mi yüklemeliyim ? cünkü twrp ekranıda yok
  13. H

açılış ekranında açık kilit görünüyor üstte , cmd ile nasıl kontrol edebilirim ?
  14. H

miui 12.5 romunu yükledim ancak pek kullanılabilir olmadığı ve sürekli google temelli uygulamalarda hata verdiği için geri dönmek istedim ancak nasıl olduysa fastboot ekranında kaldı ve bir türlü stock romunu yükleyemiyorum , teamwiewer üzerinden bağlanarak yardımcı olabilecek yada yapmam...
Üst Alt