kimyagERdem kullanıcısının son içeriği

1. kimyagERdem

Soru 14.0.9.0

Başka Android güncellemesi almayacak derken Android 14'ü mü kastettiniz hocam? Hyperos alacak di mi cihaz?
  2. kimyagERdem

Çözüldü Redmi note 8 ginkgo brick oldu

Hocam ilk sorduğunuzda bl kapalı ve yetkili hesap ile bl açılmalı diye cevap verildi ancak siz inatla farklı şeyler deneyerek cihazı iyice susturdunuz. Gelen cevapları kulak arkası edecek olduktan sonra sormanın mantığı yok bence.
  3. kimyagERdem

Yardım Yurtdışından mi 10 pro aldım hat çekmiyor neler yapılabilir

Hocam telefonu mahvedeceksin. İmei ile alakalı olmadığını defalarca söyledik. En az 4 ay kullanma hakkın var bu şekilde.
  4. kimyagERdem

Madalya 23 Nisan 2020 100. Yıl Özel Kutlaması!

Bayramımız kutlu olsun
  5. kimyagERdem

Yardım Yurtdışından mi 10 pro aldım hat çekmiyor neler yapılabilir

Imei ile alakalı değil başka bi sıkıntı var. İmei kayıtsız şekilde yaklaşık 4 ay kullanılır.
  6. kimyagERdem

Mod Her Zaman Açık Ekran (Always On Display) Türkiye Mod / Ottoman

Eline, emeğine sağlık hocam. Aod'un mediafire linkini vermiş olduğum versiyonuna aşağıdaki resmi ekleyip yapma şansın var mı acaba? http://www.mediafire.com/file/d3v075n3eiceb45/%E4%B8%87%E8%B1%A1%E6%81%AF%E5%B1%8F_RELEASE-1.19.387-04171657-1.apk/file
  7. kimyagERdem

Sohbet Turkcell Rahat

Onu biliyorum hocam. Sorunda bu zaten. Bu tarife ile sim kartı nasıl etkinlestirecegiz biz? Bi çözümü var mi?
  8. kimyagERdem

Sohbet Turkcell Rahat

Merhabalar arkadaşlar. Hattımı turkcell rahat'a taşımak istiyorum ancak bu tarifede ücretli sms'e izin vermiyor. Bu da bizim micloud için sim etkinleştirmede sorun yaşayacağımız anlamına geliyor. Etkinleştirme sms sine izin vermicek çünkü. Rahat tarifeye gecipte bu sorunu halledebilen var mi...
  9. kimyagERdem

Yardım Iade talebi

Yav ver o zaman alsın geri! Burdakilerle ne alakası var?
  10. kimyagERdem

Ana Başlık Turkcell VoLTE - VoWifi hizmetlerini tüm cihazlara sundu.

Türk Telekom kullanıyorum ve sadece operatör içi değil diğer operatörleri aradığımda da volte üzerinden görüşme sağlayabiliyorum. HD ibaresi çıkıyor tüm operatörlerde. Operatör içi durumu sadece turkcell için geçerli galiba
  11. kimyagERdem

Yardım Xiaomi redmi airdost um sarj olmuyor

Durmasın hocam. Onlae dışarıda dursun kutu tamamen sarj olunca koyarak tekrar denersiniz
  12. kimyagERdem

Yardım Xiaomi redmi airdost um sarj olmuyor

Sarj kutusunu uzun bi süre şarjda beklet ve daha sonra dene. Kutunun sarji komple bittiği için bu durum olabilir.
  13. kimyagERdem

Çözüldü Üstteki mavi konum bildirimini nasıl kaldırabilirim?

Bildirim ekranını aşağı çekince güvenlik uygulamasından gelen bi bildirim olduğunu göreceksiniz. Onu açın. Açılan ekranın sağ üst kısmında ayarlar işareti olacak ona girin. Açılan ekranda location (konum) tikini kaldırın. Bu kadar
  14. kimyagERdem

Yardım Redmi note 8 imei repair

Miflash ile clean all and lock seçeneğini seçerek romu yükleyin. Duzelmezse bl kilidi kapanmış olacağı için rahatlıkla servise yollabilirsiniz
  15. kimyagERdem

Yardım Orijinal Uygulama Simgesi

Cihaz rootlu ise root Explorer ile system/media/theme klasörü içinde bulunan miui_mod_icons klasörünü silin ve varsayilan temayı tekrar uygulayın.
Üst Alt