hendem kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Hat düşüyor

Hocam tercih edilen ağ türünü 3g yaptım "LTE" idi eskiden bir arkadaş önerdi düzelebilir dedi
  2. H

Soru Hat düşüyor

Garanti bir ürün ya benim normal telefonun red mi pro idi servis bununla takas etti garantili yani
  3. H

Soru Hat düşüyor

İyi geceler arkadaşlar, red mi note 4x kullanıyorum telefon görüşmesi yaparken çoğu zaman bir anda hat düşüyor (bir anda kesiliyor) red mi pro kullanırken de ara sıra bir anda servis gidiyordu ama bu telefonda neredeyse her telefon görüşmem de oluyor sebebini bilen yardımcı olabilecek var mı?
  4. H

Soru Video İndirme

İyi günler arkadaşlar eski cihazımda telefonun kendi tarayıcısında videoyu play tuşuna basarak kolayca indirebiliyordum ama şuanki red mi not 4x cihazımda bir türlü indiremiyorum, sebebini bilen var mıdır acaba?
  5. H

Soru Video İndirme Problemi?

İyi forumlar arkadaşlar daha önce 3 ay kadar xiaomi red mi programı kullandım, servise verdiğim telefonu bu hafta xiaomi red mi note 4x ile değiştirdiler. Fazla bilmediğim için yeni konu açtım red mi proı da tarayıcıda bir video izlerken play tuşuna basılı tutunca "videoyu indir" butonuna...
  6. H

Delta Servisi

ordan sıkayetı okudum uye oldum mu hatırlamıyorum ama yarın olustururum buyuk ıhtımalle tesekkürler tavsiyeleriniz için :D
  7. H

Delta Servisi

elimde net belge yok bir de bana telefona verdikleri zarar dokunmuyor para da ama müşteri temsilcililerinin dalga gecer gibi konuşmaları dokunuyor bununla da ilgili bir şey yapamıyorum
  8. H

Delta Servisi

faturayı salak gıbı gerı yolladım ama ılk gıttıgınde benım hatamdı yanı dusurdum hakem heyetıne fırmayı zaten sıkayet ettım ama buyuk ıhtımalle cevap alamazzsın dedıler arasıtırdım az
  9. H

Delta Servisi

:D sağolasın bende bılseydım oyle yapardım artık ıs ısten gectı 3. kez servise yolladım bakalım ne olacak :D iyi aksamlar
  10. H

Delta Servisi

görüntü derken beyaz çizgiler vardı yani pek görüntü yoktu, ama sorun o değil bu teleofn 1 ay boyunca orda kaldı onu anlamalrı lazım o da sıkıntı değil parayı aldıktan sonra ilgilenmiyorlar kaç kere ses gelmiyor diye kapattılar taktik heralde bugün de 2 kere direkt derdimi anlatırken yüzüme...
  11. H

Delta Servisi

iyi forumlar arkdaşlar size nacizene bir tavsiyede bulunacağım aklınız varsa türkiyede servisi olmayan telefon almayın şahsen xiaomi redmi pro kullanıcısıydım telefonu düşürerek ekranını kırdım delta denen tefeci firma delta teknik servisine verdim 365 lira istediler bende el mahkum parayı...
  12. H

rom atma

red mi pro cihazım bugün itibariyle servisten geldi format atmışlar telefon orjinal yani ingilizce ve çince dışında dil yok yeni gelen romu da kuramadım adb.exe sayfasında 2. komutta hata veriyor yardımcı olabilir misiniz? bir de ben unlock yapmıştım sanırım bir daha yapmama gerek yok. iyi akşamlar
  13. H

Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

Bilgisayari resetledim ve sonra kurdum ilginiz icin tesekkur ederim iyi günler
  14. H

redmi pro galeri sorunu

Guncelleme geldigini nasil anlicam nasil yuklicem hic bir birgim yok
  15. H

redmi pro galeri sorunu

yaklaşık iki haftadır kullandığım telefona bugün eu rom attım ''forumdan yararlanarak'' ama yeni rom attığım halde fotoğraf çektiğim de galeriye geçiş hala yapamıyorum bu sorunu nasıl düzelticem.. iyi foruumlar
Üst Alt