Heisenberg45 kullanıcısının son içeriği

1. H

Rom [AOSP | CAF] SyberiaOS v4.9 (Special Edition) Android 11 Final [9T Pro | K20 Pro]

Anladım. Fix gelene kadar volte kapatıp kullanmak lazım o zaman. Teşekkürler bilgi için.
  2. H

Rom [AOSP | CAF] SyberiaOS v4.9 (Special Edition) Android 11 Final [9T Pro | K20 Pro]

Alternatif arama uygulaması falan yüklesek çözüm falan olur mu acba?
  3. H

Bu sorunla ilgili global telegram grubuna yazdım. Bütün a12 romlarda bu sorunun olduğunu söyledi mod. Bu olayda ilk yüklediğim zamanlar olmuyor birkaç gün içinde gerçekelişiyor. Ayrıca aradığınız kişiden kişiye göre bile değişiyor. Emin değilim ama siz ve karşı taraf vowifi kullanıyorsa oluyor...
  4. H

Gruplarda bir baktım ama hiç yazan olmamış. Stock romda hiç olmuyor. Custom romlarda oluyor nedense. Zamanında turkcell vowifi aktif etmek için modem dosyasıyla oynamıştım acaba onla alakalı olabilir mi?
  5. H

Hocam konuyla alakasız ama birşey soracaktım. Bende bazı romlarda birisini aradığımda arama sesi gelmiyor. Kişi anca açarsa anlıyorum. Diğer türlü beklersem sesli msj falan gidiyor ses duymadığım için. Bunla ilgili bir çözüm öneriniz var mı? Şuan spark os kullanıyorum. Aynı sorun arrow ya da evo...
  6. H

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Bende deji takılıyken orijinal romda bazen restart atıyordu. Custom romlarda ise olmuyordu.
  7. H

Ben taktım %5 civarı şarjı tek azalmıştı. Performans olarak ise bir kayıp görmedim
  8. H

MIUI 12.5 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RFKMIXM İndirme Bağlantıları

Xiaomi tek tip yazılım üretmediği sürece hep böyle saçmalıklar olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Her pazara ayrı yazılım uyarlamak zaman kaybı.
  9. H

Siyah olan düzgün çalışıyordu ama bana geldiğinde ful bitmiş haldeydi. Yaklaşık 30dk şarjda kaldıktan sonra telefon açılmıştı. Yani eski üretim ve çok beklemiş bir bataryaydı. 3 ay gibi bir sürede yarı yarıya performans kaybetti. Sonra garantiye yolladım ve sarı bantlı yeni üretim gönderdiler...
  10. H

MIUI 12.5 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RFKMIXM İndirme Bağlantıları

Çine gelen 12.5.6 sürümü globale gelmeyecek herhalde 2 ay geçti. Yazılımı oturtmadan cihazı emekli edecekler gibi gözüküyor.
  11. H

Bende garantiden değişim aldım. Yeni batarya tasarımı daha farklı ve sarı bantlıydı. Şarjı tam bitirip şarj edeyim dedim ama şarj olmadı. Sanırım yeni üretimler mi 9t pro ile uyumlu olmayabilir. Başka deneyimleyen oldumu acaba uyumlu değilse yapacak birşey yok ama bozuksa mecburen tekrar yollayayım.
  12. H

Bunu garantiye yollayıp geri orijinal olana döneceğim bende.
  13. H

3 ayda bu hale geldi batarya.
  14. H

Evet uygun. Sizin değer baya düşmüş o yüzden her türlü daha iyi performans verir. Bende 3500 mah seviyesinde olduğu için garanti kapsamında yollayacağım.
  15. H

Batarya gibi patlama riski olan ürünler yasak maalesef. Yoksa dediğiniz gibi bende yurtdışından almaya çalışırdım. Bu arada 2 ayda hiçbir performans düşüşü olmadı bataryda. Sadece ilk geldiğinde 3979 mah gözüküyordu. O değer inanadırıcı değildi. Eski bataryam 3400 mah civarıydı neredeyse aynı...
Üst Alt