Heisenberg45 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım USB otg sorunu

Tam yerini bilmiyorum ama twrp de otg seçeneğini aktfi etmeniz lazım sanırım
  2. H

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.1.16 11.0.5.0

Bende sıkıntı yok sanki. Aşırı dikkat ettim diyemem ama farketmedimde
  3. H

Ben stabil öneririm en son ki beta larda akıcılık yoktu bende. mix 2s kullanıyorum bu arada
  4. H

Soru typc to hdmi

Bu tarz cihazlar kernel ile desteklenebiliyor mu? Yoksa donanımsal bir özellik mi
  5. H

Yardım WhatsApp yedeği yükleyememe sorunu

Eğer denerim diyorsanız s4 de Swift backup ile yedek almayı deneyin resimde gösterdiğim seçenekleri seçin tabi cihazda root olması lazım. Daha sonra whatsapp klasörü ve Swift backup klasörünü kendi cihazınıza atın ve Swift backup ile yedeği kurmayı deneyin belki işe yarayabilir. İki cihazda da...
  6. H

Yardım WhatsApp yedeği yükleyememe sorunu

Bende aynı şekilde klasör yedeği alıyorum sonra tekrar cihaza atıp whatsapp I kuruyorum. Drive yedeğini aktar diyince zaten var olan dosyaları doğrulayıp direk görüyor. Birdahaki sefere rom değiştirirken Swift backup kullanın ordan whatsapp ve dataları yedekleyin. Ayrıca whatsapp klasöründe...
  7. H

Mix 2s için fix yayınlayıp delayed yapmışlar birde :)
  8. H

Aynen beta animasyonlarında biraz sıkıntı var sakinki ara ara takılmalar yapıyor ayrıca android 10 ile birlikte şarjı 1-2 saat az gidiyor bende her seferinde düzelmiştir diyip sıfırdan kurulum yapıyorum birkaç gün sonra mecbur stabil sürüme dönüyorum her seferinde.
  9. H

Akıcılık biraz daha iyi olmuş tek sıkıntı ana ekranda soldaki google menüsünü bir türlü akıcı yapamadılar inanılmaz takılıyor
  10. H

Mod Dolby Atmos Android 10 MIUI 11 Kurulumu (Güncellendi)

Mix 2s eu beta 9.12.19 da çalışmadı mi ekranında kaldı.
  11. H

Yardım Mi 9T Pro Stok rom geri dönüşü DRM L1 sorunu.

Emin değilim ama poco ya güncelleme ile geldiğinde buradan yükleniyordu sizlerde de bu seçenek varmı diye bir bakın isterseniz ama muhtemelen yoktur Ayarlar >şifre ve güvenlik > parmak izi ile kilit aç > parmak izi ödemeleri > widevine l1
  12. H

Soru bu Bir ekran sorununu mu?

Yazılımsal bir sıkıntı denediğim custom romlar da bu sorun yoktu.
  13. H

Yardım Netflix HD izliyememe

Poco F1 e widevine l1 güncelleme ile geldiği için netflix destek vermedi Amazon prime gibi servislerde çalışıyor sadece. Ama burda suçlu xiaomi kesinlikle %90 cihazlarına l3 koymuş
  14. H

İpucu Güneşli havada ekranın grileşmesi

Akşamları parlaklığı en düşüğe alıncada renkleri inanılmaz değiştiriyor dediğiniz yöntemle sorun çözülüyor teşekkürler.
Üst Alt