Heisenberg45 kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Wifi kopma sorunu

Mi 9t pro da da wifi sıkıntısı var. Ağ bağlantısı gitmiyor ama bazen internete girmiyor. Wifi açıp kapamak gerekiyor. Farklı romlar da bile düzelmiyor.
  2. H

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Tam ekran hareketleri kullanıyorsanız düşünmeden geçin animasyonlar düzeldi.
  3. H

Yardım volte ile görüntülü görüşemiyorum

Daha önce mi 9t pro dan mi 9se yi görüntülü aramışlığım vardı belki aynı marka ve operatör diye hatasız olmuş olabilir.
  4. H

MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.9.24 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Yeni sürümü yükledim. Gezinme çubuğu sürekli kayboluyor gözükmüyor. Cihazı yeniden başlatınca geliyor sonrasında yine kayboluyor. Sadece bende böyle değilse yine amatörce bir update olmuş.
  5. H

Yeni sürüm yenilikleri.
  6. H

Çözüldü Mi9T Pro Sensörler Çalışmıyor.

Sizde büyük ihtimal persist flashlama işlemi olmuyordu bir sorundan dolayı. Yoksa bildiğim kadarıyla hangi sürümü yüklerseniz yükleyin l1 gelmezdi birdaha.
  7. H

Yardım Aliexpress Batarya Siparişi

Takipsiz kargo olayı sanırım ile bağlı. Manisada yaşıyorum 1-2 yıldır aldığım hiçbir Takipsiz kargo gelmedi. Muğla da birkez aldım yine Takipsiz şekilde. Oraya 20 günde gelmişti. Almışken her zaman 1-2 dolar ise ödeyip takipli almak lazım.
  8. H

MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.9.24 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Mesajlar uygulamasında kaydırma işlemleri full laglı bende. Daha öncede vardı düzeltmişlerdi tekrar olmuş.
  9. H

O sorun 2 yıldan fazladır var düzeleceğini de sanmıyorum.
  10. H

Yardım Ekran değişimi sonrası

Kısa devre tarzı birşey olabilir.
  11. H

Oysa android tabanında hazır yerleşik bir özellik ama xiaomi sağolun yarım yamalak birşey yapıp stabil diye ortaya sürüyor.
  12. H

Kaç sürüm geldi hala tam ekran hareketleri berbat durumda.
  13. H

Rom Mi9T Pro / K20 Pro crDroid Rom Android 10 Official

Evet var. Ayarlar/sistem/hareketler kısmında sistemde gezinme seçeneği var. Oradan değiştirebilirsiniz. Kullandığınız romda belki farklı yerde de olabilir.
Üst Alt