head28 kullanıcısının son içeriği

1. H

Recovery Offical twrp cikti.

rom yüklemeden önce format dataya yapmaya gerek varmı bu twrp de
  2. H

MIUI 11 [ Android Q ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room Beta 20.3.27

Hocam sistem başlatılamama sorununu cozdunuz mu
  3. H

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

9.11.7 sürümünden eu global 11ve eu global 10.3..17 .sürümüne geçiş yapamıyorum rom değiştiremiyorum. twrp 22 ,orangefox denedim aynı telefon hiç acılmıyor tek çözüm 9.11.7 yuklemek yardım edebilirmsiniz
  4. H

Recovery Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro OrangeFox Recovery R10.7 ( Android 10 / MIUI 11 Destekli )

Hocam antroolback recovery gerekiyor Galiba başka türlü telefon açılmıyor android 10 MIUI 11 deyim şuan
  5. H

Recovery Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro OrangeFox Recovery R10.7 ( Android 10 / MIUI 11 Destekli )

hocam mıuı 11den mıuı 10 a nasıl düşürülüyor
  6. H

MIUI 11 Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi Room MIUI v11 V9.10.17 Custom Rom [PORT]

Centik gizliyken bildirim nasil gozukuyor
  7. H

Uygulama Google Camera Güncel (Note 6 Pro!) (TWRP GEREKLİ) (Güncellendi)

Apk da sorun var indirdigin linki koyarsan daha saglikli olur
  8. H

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Durum Çubuğu Bildirim Simgeleri Görünür Yapma [Twrp]•[Rootsuz]

bildirimleri saatin sağında olucak şekilde nasıl ayarlayabiliriz
  9. H

Yardım Redmi Note 6 Pro Proximity Sensor Problemi

aynı proximity sensor sorunu bendede var.diger sorunlar yok ,diger sorunlar buyuk ihtimal yazılımsal baska roma gecmeni tavsiye ederim,proximity sorununa geline bir çözum bulamadım ,kalibre edince bir kaç gun sorunsuz kullanıyordum telefonu yeniden başlatınca tekrar kapanmaya baslıyordu,suan 15...
  10. H

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi Room MIUI v10 V9.2.14 Custom Rom

eu romdan farkı varmı şarjı nasıl gidiyor
  11. H

Yardım Xiomi mi Max 3 yakınlık sensörü

sensör kalibrasyon yapınca normal çalışıyor yeniden başlatınca aynısı oluyor farklı romlarıda denedim aynı
  12. H

Yardım yakınlık sesörü

redmi note 6 pro cihazımda ekrana cift tıkladığım zmana ekran 1 sn acılıp kapanıyor ve arama sırasında ekran kararıyor tekrar açılmıyr ,ayarlardan proximity sensörünü kalibre ediyorum düzeliyor .telefonu yeniden başlattıktan sonra yine aynı oluyor .global kararlı ,global beta ve miui eu...
  13. H

Yardım Xiomi mi Max 3 yakınlık sensörü

Ayji sorun bende de var cozum bulabildinizmi cihaz note 6 pro
  14. H

Yardım proximity yakınlık sensorü hatası

redmi note 6 pro cihazımda ekrana cift tıkladığım zmana ekran 1 sn acılıp kapanıyor proximity sensörünü kalibre ediyorum 1-2 gün sonra yine ayını oluyor .global kararlı ,global beta ve miui eu romlarını kullandım onlardada aynı sorun var .çözüm ü bilen arkadaşlar yardım ederse iyi olur
Üst Alt