haydar355 kullanıcısının son içeriği

1. haydar355

Yardım Xiaomi Mi 11 İmei Yardım

Evet biliyorum fakat imei kaydının fiyatı çok artıcak kesin çözüm için yaptırmak istiyorum.
  2. haydar355

Yardım Xiaomi Mi 11 İmei Yardım

Yurt dışı cihazım bir yılı aşkın süredir bende ben buna imei kaydı yaptırmak istiyorum fakat 365 gün kuralı mı ne varmış galiba, yoksa yine de kayıt yaptırılıyor mu?
  3. haydar355

Çözüldü Mi 11T Pro İmei Repair

Aynı durumu bende Mi 11 için bekliyorum ama benim hat kapalı şuan. Bir yılı aşkın süre oldu hala bir çözüm yolu bulamadılar. Direnç de yaptırılabilir fakat İzmir de yapan güvenilir bir yer bilmiyorum. Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.
  4. haydar355

Çözüldü mi11t pro e devlet imei kaydı yaparken fiziksel sim mi seçilmeli ?

Bir sorum olucak e devlet üzerinden kayıt yaptırmak için belli bi zaman sınırı var mı? Yani cihazın geliş zamanı önemli mi.
  5. haydar355

Yardım Mİ 11 İmei attırma olmuyor mu?

İzmirde bildiğim bir usta yok ve de ilerde daha stabil güncelleme de yapabileceğim bir çözüm geliştirilebilir diye beklemek de istiyorum ama çıkma ihtimali var mı emin değilim. 1669499463 Ve 2023 e girince hatların 4 aylık kullanım süreleri yenilenecek sanırım. Ve yasal imei kaydı da yaptırmayı...
  6. haydar355

+rep
  7. haydar355

Elimde bir yılı aşkın süredir kullandığım mi11 bulunmakta. Cihazın imei süresi (sim 1 bitti) 2 güne kapanıcak. Bugün izmir çankayada biraz araştırdım 2 yer yapamayız dedi birisi de 1 haftada yaparız dedi ama adam bana çok güven vermedi. Ve yaptırınca güncelleme yapmaman , telefonu sıfırlamaman...
  8. haydar355

Yardım 9.3.1 Updateden sonra açılmıyor Acil!!!

Temiz kurulum derken?
  9. haydar355

Yardım 9.3.1 Updateden sonra açılmıyor Acil!!!

Selamın aleyküm arkadaşlar Pocophone f1 ımı 9.3.1 e güncelledim, sonra telefon açıldı. Dili falan seçtim,sonra uygulamaları ve verileri yedekle geldi bende tamam dedim buluttaki yedeğe bastım yana doğru kaydı benden şifre istedi ama sadece rakam harf yok bütün şifreleri denedim olmadı...
Üst Alt