Hayata dair kullanıcısının son içeriği

1. H

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

Teşekkürler hocam sonraki sürümü bekliyelim ozaman
  2. H

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

Son güncelleme link i konuda mevcut mu acaba
  3. H

Hocam benim gözlemlediğim batarya süresinde düşüş ve gece çekimlerinde kamera odak sorunu
  4. H

Kamerada hala bir düzeltme yok odaklama sorunu devam ediyor özellikle gece çekimleri felaket derecede
  5. H

Yeni haftalık sürüm çıkmış ama değişiklik lerde herhangi bir bilgi açıklaması yok
  6. H

Hocalarım yeni güncelleme yayınlanmış galiba
  7. H

Sohbet Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Hayırlı bayramlar dilerim cümleten
  8. H

Yardım 300 - 500 lira aralığında akıllı saat önerisi?

Hocam bileklik saat arası birşey arıyorsanız Huawei band 6 yı tavsiye edebilirim yeni aldım gayet memnunum tam kıvamında yapmışlar bence ekran büyüklüğü bir araştırmanızı öneririm (tabiki zevkler tartışılmaz)ben tasarımında da kullanışında gayet memnun kaldım
  9. H

6.7 sürümünü yüklemeden son çıkar güncellemeyi direk yükleyebiliyormuyuz hocalarım
  10. H

Yılda o kadar model çıkaran bir firma (xioami) nasıl yetişsin yazılıma satış hangi biri ile uğraşacaklar böyle yaptığı müddetçe kendileride baş edemez bence her sene bir model çıkarmadıkları sürece yazılım işi maalesef vasat olmaktan çıkamaz
Üst Alt