hayal@t kullanıcısının son içeriği

1. hayal@t

Yardım Redmi note 9s şarj sorunu

aynısı bende de olmuştu, kablo değiştirdim olmadı, farklı adaptör le denediğimde samsung un adaptörü ile sadece hızlı şarj yaptı , farklı farklı adaptörler deneyin bence hatta bir telefoncuda denerseniz sorunsuz olanı satın alırsınız deneyip 1662646895 yazılımdan değil büyük ihtimalle onuda...
  2. hayal@t

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

tamamdır üstadım telefon yanımda değil akşama gönderiyorum,teşekkürler
  3. hayal@t

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

merhaba samsung galaxy a 12 için imei işlemi yapıyormusunuz
  4. hayal@t

Yardım Telefonumu sıfırlarsam imei gider mi?

bende redmi note 8 pro vardı eski telefonum imei fabrika ayarları yapınca silindi malesef
  5. hayal@t

Yardım Şebeke Sorunu Ve Servis Yok Hatası

bende fabrika ayarlarına dönünce imei uçtu yuertdışı cihaz, sonrasında 2g ye alınca servis geldi ama sadece konuşma yapabiliyordum internete bağlanmoyordu , imei atılınca düzeldi. 1639462305 birde telefonda 2 tane sim kart yeri var yanlış yere taktıysanız ondan da olabilir kontrol edin
  6. hayal@t

Yardım redmi note 8 pro hızlı şarj problemi

benim sorun , samsung veya lg adaptör ile çözüldü. kablodan değil ve xiaomi ninde adaptörlerinde sıkıntı yapıyor nedense hızlı şarj yapmıyor.
  7. hayal@t

Bende kablodan olabilir diye düşündüm ama kablodan değil son çare format aticam telefona
  8. hayal@t

Evet 3 tane farklı kablo da denedim aynı sorun , yalnız ca bugün Samsung un orjinal adaptör ünde denedim hızlı sarj oldu Xiaomi ninkilerde yapmıyor hızlı şarj kesik kesik sarj ediyor ve hızlı değil yavaş
  9. hayal@t

merhaba arkadaşlar telefonumda 2 gündür şöyle bir sorun oluştu, orjinal şarj aletinde ( 2 tane farklı şarj aleti ile denedim xiaomi nin ) ikisinde de aynı durum söz konusu, şarja taktıktan sonra 2 saniyede 1 şarj kesip tekrar şarja geçiyor ve hızlı şarj olmuyor. Normal şarj aletinde yavaş...
  10. hayal@t

Çözüldü Note 8 Pro, Cihazı Bul Açılmama Hatası

Böyle bir durum varsa hemde garantili almış siniz sıkıntı az önce bahsetmiş ler bu durumdan garantili cihaza çakma imei atılmış galiba
  11. hayal@t

Çözüldü Note 8 Pro, Cihazı Bul Açılmama Hatası

Bu işlem bendede aşırı zaman alıyor bazen başarılı bazen başarısız oluyor sanırım Xiaomi nin server lari ile ilgili olabilir. 15 ila 30 dakika sürdüğünü bilirim . Bence farklı zamanlarda deneyin uzun sürüyor ama denemek ta fayda var.
  12. hayal@t

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Mi5 prime arızalı hiç açılmıyor. Tamir i mevcutmudur.
  13. hayal@t

Çözüldü Note 4 sensor sorunu

Önce ekran kırılmaz koruyucu yu değiştirdim duzelmedi sonrasında sensör bozulmuş derken tamirci arayinsina girecektim tam buradaki bilgiye ulaşınca sorunum çözüldü teşekkürler
  14. hayal@t

Yardım Redmi Note 4X Alınır mı

Note 4x al keyfine bak bence.uzun süre sana telefon alma ihtiyaci hissettirmez.samsung note 3 ten gectim note 4x,e memnun etti özellik ve performans ı ile pişman etmez bu telefon.
  15. hayal@t

Yardım Redmi Note 4X Alınır mı

Turktelekom kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yok. Full + full çekiyor .
Üst Alt