Haxn kullanıcısının son içeriği

1. Haxn

Yardım SMOMIXX rom kullananlar bakabilir mi ?

Merhaba arkadaşlar SMOMIXX romlu bir cihaz aldım ne romu olduğunu bilmiyorum. Bu rom sanırım 120 w şarj desteklemiyor. Cihaz çin 12gb ramli model ama neden 120 what hizli şarj olmuyor cihaz farklı kablolar denedim. Bu şekilde bir rom kullanıp 120 watt hızlı şarj eden var mı cihazını şimdiden...
  2. Haxn

MIUI 13 POCO X3 NFC MIUI 13 Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı

Yani geri gelir değil mi ? Peki hocam memnunmusunuz? Arti olarak şarj daha iyi gidiyor yazanlar var. Bilemedim.
  3. Haxn

MIUI 13 POCO X3 NFC MIUI 13 Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı

Merhabalar arkadaşlar dün MIUI 13 gelmişti akşam yaparim dedim ve güncelleme kayboldu nasıl iş bu anlamadım
  4. Haxn

Yardım Whatsapp Resim tekrarlama ?

Merhaba arkadaşlar birisi Whatsapptan resim gönderince indir diyorum iniyor resim ve sonra resimi açmak istediğimde tekrar indir diyor döngüye giriyor resmi hiç açamıyorum whatsappta hep indir çıkıyor galeride resimden bir bakıyorum 20 30 tane olmuş Whatsapp tan resim geldikçe indir butanuna...
  5. Haxn

Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

Hocam bu cihaz gümrükten buldum ben uygun fiyata aldım Vodafone rom var üstünde MIUI 11 bootloader açtım hangi rom yükleyim dedim bilemedim 1613240070 Önerilerinizi alabilirim hocam
  6. Haxn

Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

Bu değil mi hocam ? V12.0.3.0.QFNMIXM
  7. Haxn

Teşekkür ederim hocam Avrupa sürümü pardon android 10 mu 11 mi diyecektim Hangi aee mi oluyordu o hocam 12.0.3 romu göremedim de
  8. Haxn

Merhaba arkadaşlar bu rom sorunlu mu ben hala MIUI 11 deyim de Avrupa MIUI 12 ye mi geçsem yok bu Roma mi ? Android 12 ile 11 arasında hangisi daha stabil
  9. Haxn

Yardım Note 8 Pro Çift Hat Kapandı BL Kapalı

Merhaba arkadaşlar mi note 8 Pro mtk işlemcili telefon bootloader kapalı simler kapandı ücretli yardım edebilecek biri var mı yetkili hesap ile oluyormuş dediler yardımcı olacak varsa simdiden teşekkür ederim IMEI tamiri için hayirli geceler
  10. Haxn

MIUI 12 Redmi Note 9S Hindistan Kararlı V12.0.1.0.QJWINXM İndirme Bağlantısı

Merhaba hocam siz oto güncelleme mi yaptınız yoksa temiz kurulum mu MIUI 11 de iken hiç böyle olmuyordu acaba temiz kurulum mu yapsam yoksa hard reset mi atsam acaba
  11. Haxn

MIUI 12 Redmi Note 9S Hindistan Kararlı V12.0.1.0.QJWINXM İndirme Bağlantısı

Merhaba arkadaşlar bugün ota yolu ile guncelledim aramada bazen karşı tarafın sesi gelmiyor kapatıp geri aramak gerekiyor 10 aramadan 3 de böyle oluyor bu sorunla karşılaşan var mı acaba ?
  12. Haxn

İpucu Redmi 9s Rom Tavsiyesi

Hocam kilitli iken başka bir telefondan kendinize kitleyince wifide WhatsApp kendize mesaj vs attığınızda bildirim geliyor mu sadece googleplayde mi oluyor sorun
  13. Haxn

İpucu Redmi 9s Rom Tavsiyesi

Hayır şimdide geçebilirsiniz
Üst Alt