HasTR33 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Qualcomm USB composite device 901d Driver sorunu

sürücü imza zorlamasını kapatıp bunu yükleyip dener misin? https://www.mediafire.com/file/u4g5nm89xgwntb6/Opp_Latest_MTK_QCOM_Driver_Setup_V2.0.1.1.rar/file ben bu şekilde çözdüm
  2. H

Yardım Redmi Note 8 Diag Port Sorunu

sürücü imza zorlamasını kapatıp bunu yükleyip dener misin? https://www.mediafire.com/file/u4g5nm89xgwntb6/Opp_Latest_MTK_QCOM_Driver_Setup_V2.0.1.1.rar/file
  3. H

MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - EEA Avrupa Kararlı V12.2.5.0.RJKEUXM İndirme Bağlantıları

Hocam bu rom her iki cihaza da tam anlamıyla uyumlu mudur? sonuçta biri poco diğeri redmi?
  4. H

Rom Kursam nasil olur?

Yok zaten bisey yapmiyorsunuz sadece 1 seferligine uyandiriyor sonra telin kendi yine kapatiyor kullanmazsaniz.
  5. H

Rom Kursam nasil olur?

China romu kurup hemen sildim test etmedim bootloaderi acip epic rom kurdum ram felan 1.8 1.9 civari fakat şarj en iyi global stable 8.1.2.0 da gidiyor. Bu daha global stable 8.1.6.0 guncellemesi gelmedi bana internttende fastbootunu bulamamadim en iyi şarj onda gidiyormus galiba. Aosp lerde...
  6. H

Rom Kursam nasil olur?

Bu cell standby i napacaz.
  7. H

Rom Kursam nasil olur?

Bootloaderim acik degil ama normal china kursam nasil okur ekran suresi artarmi
  8. H

Rom Kursam nasil olur?

China rom kursam nasil olur? Ya bide helio x20 diyok her seyde kasiyor. Miui 8.1.2.0 kullaniyom.ekran maximum 5 saat gidiyor.en son china stable kurup ingilizce kullandiracaklar kursam nasil olur.
  9. H

Rom Redmi note 4 V8.1.2.0 geldi

Bu telefona en son cikan rom hangisi millet 8.2.2.0 a gecmis bulursaniz fastboot link atarmisiniz
  10. H

Hangi Rom

Kim hangi romu kullaniyor ve ne kadar memnun.
  11. H

Ekran sarj suresi

Herkes Yazabilirmi veya foto atabilirmi. Edit 4 saat 20 dakika
  12. H

Rom Hangisi daha iyi

Miui 8.0.4.0 ile miui 8.1.4.0 arasinda stabilite ve performans acisindan fark varmi varsa ne kadar? Ben 8.0.4.0 kullaniyorum. Elimde 8.1.4.0 da var Kurmalimiyim? Bide bu telefon gta san i max da neden acamiyor kasiyor.
  13. H

Yardım (mtk) miui 8.0.4.0

Uzun ugraşlar sonucu sıkıntının sürücülerde olduğunu buldum Teşekkürler...
  14. H

Rom Redmi note 4 V8.1.2.0 geldi

Ben flashtool ile denedim fakat alttaki bar kirmizidan ileri gitmiyor biraz bekleyincede fail diyor ne yapmaliyim.tum fastboot suruculerini kurdum olmuyor.bir kac sefer fastboot surucusu kurdum.
  15. H

Yardım (mtk) miui 8.0.4.0

Hepsini kurdum hatta farkli yerlerden de indirip kurdum fakat olmuyor.
Üst Alt