hassanbey kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Flaş ışığı

Deneyeyim.
  2. H

Soru Flaş ışığı

Arkadaşlar, mi note3 telefon cebimde ve ekran kilidi de aktifken kendiliğinden flaş ışığı yanıyor.Bunu nasıl engellerim?Ana menüden flaş kısayolu kaldırılabilir mi?
  3. H

İnceleme Xiaomi mi note 3

Ben de yeni aldım (mi note 3) ama kayıtlı değil.Ne yapmalıyım?
  4. H

Yardım SİM KART YOK

Aynı şehirdeyiz, ilgili şahsın dükkanı var.
  5. H

Yardım SİM KART YOK

Konuşmalar telefonda yapıldı.
  6. H

Yardım SİM KART YOK

1531939858 Şimdi çevir kazı yanmasın mı oldu?Evet aynen sensin.Başta olayı anlattım.Beni bugüne kadar oyaladın.İstersen telefonunu da yazayım. 1531940001 Çok parası gitmiş.Parası giden benim.Bir de istersen polise gidelim diyordun.Gidelim o zaman.
  7. H

Yardım SİM KART YOK

Evet hepsi öyleymiş.Yukarıda bahsettiğim cihazı 100 liraya yapıp, 15-20 gün sonra cihaz eski haline geri dönünce banane, ben cihazı yapıp verdim,paramı bilirim diyen de sensin.Cihaz ikinci defa 6 gündür sende.Yapamıyorsan yapamıyorum de, bir servis ücreti al, kalan paramızı geri ver.Burada benim...
  8. H

Yardım SİM KART YOK

Adres verin göndereyim.Burada 5 günden beri yapamadı telefoncu.Elimde faturalı cihaz hurda tel var imei için
  9. H

Yardım SİM KART YOK

Arkadaşlar prime 5A modeli teli internetten yeni olarak aldık.İmei her iki hat için de atılmıştı.Daha sonra güncelleme uyarısı gelince evet dememizle birlikte imei yok oldu.Cihaz simi görmedi.Bir telefoncuya verip yeniden yazılım ve evde bulunan bozuk bir telin imeisini attırdık.15 gün kadar da...
Üst Alt