hasolin kullanıcısının son içeriği

1. H

Diğer Son Mi Max 3'cüler kimler?

bende,de hala max 3 var çok memnunum
  2. H

Yardım Mi max 3 nasıl root yapılır

Klon imei var
  3. H

Yardım Mi max 3 nasıl root yapılır

Arkadaşlar bende mi max3 var imei,si faturasız bunu root kilidini açmak istiyorum nasıl yapmam lazım acaba.root yaparsam imei,si silinirmi.
  4. H

Yardım Mi Airdots Pro 2 güncelleme

ben pc için kullanıyorum fakat kafamı oynattıkça ses kesilmesi oluyor çok sinir bozucu oluyor telefonda ise ses kesilmesi olmuyor neden acaba
  5. H

Diğer Mi Band Teknik Destek

bende mi band 5 var indirdiğim arayüzleri beğenmediklerimi silmek istiyorum fakat öyle bir tercih yok bunları tek tek nasıl silerim bilekliği resetlemeden
  6. H

Yardım Güncelleme sonrası el feneri ve flaş problemi

Aynı sorun bendede va rtelefonum mi max 3 telefonda android 9 yüklü xiaomi,nin uygulamasına tıkladığımda açılmıyor hata raporu düzenliyor playstordan indirdiğim el feneri uygulaması normal çalışıyor ondada reklam çıkıyor güzel bir el feneri uygulaması varmı bildiğiniz
  7. H

Rom telefona android 10.mu geldi

ilginiz ve bilginiz için teşekürler benim telefon faturalı olmadığı için herhalde temiz kurulum yapamam.imei,im normal değil birde android 10 ile birlikte telefondan aramaları otomatık kayıt özelliği gidiyormuş diyorlar onun için pek geçmek istemiyorum
  8. H

Rom telefona android 10.mu geldi

Arkadaşlar benim telefonum Android sürüm :9PKQ11181 007 MIUI Sürüm:MIUI global 11.0.7.1 Kararlı 11.0.7.0(PEDMIXM) yazıyor 3 gün önce sistem güncelleme geldi MIUI V11.0.1.0.QEDMIXM Kararlı 1.8Gb yazısı altındada Sistem Android 10 tabanlı stabil MIUI Android güvenlik patch şubat 2020 de...
  9. H

Sohbet xiaomi tablet

mi storlarda tablet görmedim laptop var
  10. H

Sohbet xiaomi tablet

türkiyede mi pad 4 plus veya başka xiaomi tablet satan veya satılan bir yer varmı acaba.
  11. H

MIUI 11 Mi Max 3 için MIUI 11 OTA'dan sonunda geldi hayırlı olsun

Arkadaşlar bu güncelleme türkiyedeki telefonlara gelmeye başladığına göre bana şuana kadar gelmedi internetten global sürümü indirip yüklesek sorun olurmu
  12. H

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

arkadaşlar bilgisayarın aygıt yöneticisini açtığımızda driverlarda mimax 3 yazan yer olması lazım.bende şu şekilde oldu tel pc.ye bağlıyken süite programı açık devamlı deneme yapıyordum.pcde 3 veya 4 dakika başka işlemler yaparken telefona bağlanma mesajı geldi ve bağlandı arkadaşlar her şey...
  13. H

Yardım mi max 3 telefona mıuı 11 yüklenirmi

telefonu alalı 10 gün oldu mi max 3 telefona mıuı 11 yüklesem sorun olurmu yalnız telefona güncelleme gelmedi internetten indirip deniyeceğim.mıuı sürümüm global 10.3.51 kararlı(PEDMİXM) yazıyor.telefon garantisiz
  14. H

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

1573497727 Kusura bakmayın bende rahatsız ediyorumda söylenenleri bende yapıyorum fakat sizin telefon ekranındaki gibi demin bir yazı geldim tamam dedi fakat bağlanmadı yeniden denediğimde sizin telefondaki mesajlar gelmiyor benim telefon mi max 3 alalı 1hafta oldu siz daha öncecevap yazmıştınız...
Üst Alt