haso0201 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Mi Hesap Bilgilerimi Unuttum

arkadaşlar mi max 2 cihazım var mi hesbı kullanıcı adı ve şifre unuttum cihaz açılmıyor acil yardım edermsiniz
  2. H

Rom Xiaomi Mi Max 2 için MIUI V8.5.5.0.NDDMIED Global Kararlı Yayınlandı

Kolay gelsin güncellemeyi indirdim .down rom dosyasında gözüküyor telefonu kapattım ses açma güç tuşuna bastım başka menü açıldı ekranı paylasacsm nasıl yukkeyecem?
  3. H

Evet kardeşim doğrudur .ordada bana yardımcı oldunuz .her güncelleme geldginde sürekli böyle mi yukleyecem.ayrica detaylı anlatirmisn kardeşim sana zahmet
  4. H

Allah razı olsun ve hızlı cevabınız için teşekkür ederim.cihazi zaten ceporttan aldım herşey hazır geldi .yeni güncelleme indirdi cihazı yeniden başlat dedgim ve yeniden başlattım ama twrp menü çıktı karşıma bende yeniden başlattım cihazı güncelleme yukklenmedi. Yani oradan gelen güncelleme...
  5. H

Kolay gelsin mi max 2 geldi bugün bana global kararlı rom var ve bugün baktım 1.5 GB güncelleme var indirdim yeniden baslat dedi ve başlattım karşıma farklı menu çıktı wipe reset falan .yani dedgim gibi oradan gelip direk güncelleme olmadı yardımcı olur musunuz .cihaz cepoortan aldim
  6. H

Soru MIUI 9 'la ilgili...

Kolay gelsin mi max 2 geldi bugün bana global kararlı rom var ve bugün baktım 1.5 GB güncelleme var indirdim yeniden baslat dedi ve başlattım karşıma farklı menu çıktı wipe reset falan .yani dedgim gibi oradan gelip direk güncelleme olmadı yardımcı olur musunuz .cihaz cepoortan aldim
  7. H

Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

Hızlı cevap için teşekkür ederim eu.miui roomu yuklersek garanti dışı kalır mı acaba? Ayrıca siyah şeffaf kılıf nerde bulabilirim
  8. H

Kolay gelsin Diyarbakır'da 3 polis olarak mys den cepportan 3 tane redmi pro aldık.yanliz room olarak çok zayıf .En miui deki roomu yuklesek garanti dışı olur mu? Yada beklersek global room çıksa direk yükleme olacak mı? Lütfen bu room olayına bir açıklık getirin global room ne zaman...
  9. H

Admin mesajlara neden cevap yok .Mı note 2 gelecek mı?
  10. H

Redmi proya global room gelecek mı?
  11. H

Satış Satilik Mi max 32 gb gold

Cihaz 1 haftalık olup en ufak bir sorunu yok sıfır en ufak çizik yok imei kayıtlı global miui 8 yüklü fiyat 950 tl pazarlık payı var
  12. H

Yardım Miui 6.7.5 global beta

O zaman bizim roma bu cuma güncelleme gelecek .bu arada cevap için çok teşekkür ederim
  13. H

Yardım Miui 6.7.5 global beta

http://en.miui.com/thread-309772-1-1.html Arkdaslar bu linkte global beta romunun haftalık güncelleme alacağı mi söyleniyor.ben tam anlamadım bu habere gore güncelleme ne zaman gelecek acaba
  14. H

Yardım Miui 6.7.5 global beta guncelleme

Kolay gelsin arkdaslar mi max 32gb cihazım var bu roomu kullanıyorum .haftalık güncellemesi bugün mü gelecek ? Yada ne zaman gelir bilgisi olan varmı?
Üst Alt