hasanyangel kullanıcısının son içeriği

1. hasanyangel

Çözüldü Mi Flash Hata Vermesine Rağmen Rom Kuruldu

bırakın olduğu gibi kalsın telefonu yeniden başlatsın. Açılır, kendine gelir.
  2. hasanyangel

Çözüldü can not found file flash_all.bat hatası

Çözümü söylüyorum arkadaşlar ! ! ! Dikkatli şekilde dinleyin. İndirdiğiniz .tgz uzantılı rom dosyasını winrar ile açın. İçinden klasör çıkacak 1 adet kocaman. Onu olduğu yere dışarı çıkarın. Ardından mi flash tool programına bu klasörü gösterin. Kurulumunuz başarıyla olacaktır.
  3. hasanyangel

Recovery Mi 9T Android 11 Yeni Twrp Tek Tık Kurulum

Bu konu çok acil sabitlenmeli. Sabit konudaki twrp çalışmamaktadır.
  4. hasanyangel

Yardım Redmi Note 8 Pro Ahize Sesi Kısık Geliyor

Arkadaşlar ekranın üst orta kısmında ahize boşluğu var oraya diş fırçasıyla güzelce temizlik yapın. Bende inanmıyordum yazılımsal sanıyordum. Ha bire programlar, root, rom deneyip duruyordum meğerse toz kaçmış. Diş fırçasıyla fırçaladım ahizeyi düzeldi. Şu anda felaket ses geliyor. Teşekkürler...
  5. hasanyangel

Yardım Ahize sesi yazılımsal yardım istiyorum

Arkadaşlar ekranın üst orta kısmında ahize boşluğu var oraya diş fırçasıyla güzelce temizlik yapın. Bende inanmıyordum yazılımsal sanıyordum. Ha bire programlar, root, rom deneyip duruyordum meğerse toz kaçmış. Diş fırçasıyla fırçaladım ahizeyi düzeldi. Şu anda felaket ses geliyor. Teşekkürler...
  6. hasanyangel

Yardım Custom Rom Kurduktan Sonra Hoparlör Ve Ahize Sesi Azaldı

7. hasanyangel

Yardım Mi9T Ahizeden Ses Çok Az Geliyor

8. hasanyangel

Rehber Redmi K20 / Mi 9T - Magisk ile Root

Sabahtan beri uğraşıyorum. Son sürüm TWRP ve Magisk yüklememe rağmen telefonum mi 9t sürekli mi logosunda kalıp recovery'e atıyordu. ALLAH razı olsun bu konuyu açandan dikkat etmemişim sabahtan beri. Sadece bu konudaki TWRP'yi ve Magisk 19.2'ü kurdum. Telefon açıldı. Sadece bu konudaki dosyaları...
  9. hasanyangel

Yardım Magisk yükledikten sonra TWRP ekranına atma problemi

aynı sorundan defalarca müzdaribim uğraşıp duruyorum sabahtan beri çözümünü bulamadım. Her yolu denedim olmuyor. Magisk yükledikten sonra sürekli twrp ekranına atıyor telefon. mi 9t
  10. hasanyangel

Yardım Bir türlü EDL MODUNA giremiyorum yardımcı olun lütfen :( DEEP FLASH KABLOSU DAHİL

adamsın kardeşim baya uğraştım en sonunda kızdım sattım telefonu :) şimdi samsung c7 aldım uğraşamıcam.
  11. hasanyangel

Yardım Bir türlü EDL MODUNA giremiyorum yardımcı olun lütfen :( DEEP FLASH KABLOSU DAHİL

evet alıyor. fastboot a geçiyor ama fastboottan komut vererek edl moduna geçmiyor :( ne edl y miş arkadaş bi giremedim 1 aydır.
  12. hasanyangel

malesef tekrar tekrar denedim ama yine o dediğim ekran çıkıyor başka gelen bir şey yok :(
  13. hasanyangel

pc suite.m.com yazıyor ekranda öyle yaptım siyah bi ekran kablo tak şeklinde görüntü geldi. bu ekranda yükleniyor mu bişi telefon görmüyor ama
Üst Alt