hasankasabara kullanıcısının son içeriği

1. hasankasabara

Ana Başlık Mobil Fotoğrafçılık | Paylaşım Konusu

konuyu burda sabitliyorum hocalarım ❤️ cihaz Xiaomi 13 , sevdiğim ile ben 😊
  2. hasankasabara

Çözüldü Xiaomi Eu app

😅😅 Öğrendim android auto için ve zorla kapanan uygulamalar için bir modülmüş konuyu silecektim fakat sabah 7 den beri siteye giriş yapamadık
  3. hasankasabara

Çözüldü Xiaomi Eu app

Bu APK dosyayı ne işe yarıyor bilen var mı yükledim fakat bir türlü çözemedim
  4. hasankasabara

Rom Xiaomi 13 Xiaomi Eu Rom İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Hatalı sürüm yükleme hocam
  5. hasankasabara

Rom Xiaomi 13 Hyper os Eu beta çıktı - Türkçe dil

Ben ilk denememde hata verdi ikinci denememde yüklendi reis
  6. hasankasabara

Mod Xiaomi 13 Fuxi Android 14 destekli TWRP

tamam şimdi yaptım verdiğin IMG dosyasını twrpden flash edince eski twrp açılıyor du cmd üzerinden de bir çok kez denedim cihaz fastbootta kaldı yedekte boot IMG vardı cihazı açabildim Recovery for Xiaomi devices - Browse /fuxi at SourceForge.net burdaki IMG dosyasını twrpden flash edince...
  7. hasankasabara

Dosyayı USB otg ile a13 twrpden kurulum yapsam sıkıntı çıkar mı reis
  8. hasankasabara

Reis komut üzerinden kaç defa denedim olmuyor cihaz fastboot modunda kalıyor
  9. hasankasabara

Tek sorun bu galiba bende yeni fark ettim diğer güncelleme de düzelir muhtemelen
  10. hasankasabara

Rom Xiaomi 13 Hyper os Eu beta çıktı - Türkçe dil

2016 yılından beri Xiaomi kullanıcısıyım 2 sene ios kullandım iosa alışıp tekrar Android'e geçmek benim için zor oldu ama asla MIUI dan vazgeçmedim iPhone kullanırken bile hala foruma giriyordum:) şu an Xiaomi 13 kullanıcısıyım ve bu güncelleme cidden olmuş cantara hocam ve skorpi hocam eu rom...
  11. hasankasabara

Yeni beta romunu HyperOs twrp den kurmayın beyler hata veriyor :D fastboot kurun sorunsuz
  12. hasankasabara

Yardım Mi 13 ultra telefondan tıkırtı gelmesi

Gelen ses OİS ten dolayı sıkıntı yapılacak bir şey değil
  13. hasankasabara

Ana Başlık HyperOS Tanıtıldı

Eu rom sayfasında gelişme var beyler ben haftalık Roma geçerim sizin tercihiniz ne yönde olur ? Tel mi 13
  14. hasankasabara

Soru HyperOs ve IMEI kayıt

Güncellemeyi yapmayın diyorlar ama önceden kayıt yaptıran kullanıcılar için de mi geçerli onu bilmiyorum
  15. hasankasabara

Soru HyperOs ve IMEI kayıt

Evet beyler hayırlı sabahlar iyi forumlar yeni gelecek güncellemeyi kayıt yapan yerler yapmayın diyor. Önceden kayıt yaptıran kullanıcılar için de geçerli mi bu haber varmı bir bilgisi olan ? Elimde Xiaomi 13 var direnç kayıtlı çift sim bu güncelleme sıkıntı olur mu ?
Üst Alt