hasanbey kullanıcısının son içeriği

1. H

Haber Bir devrin sonu! Artık Xiaomi telefonlara IMEI atılamayacak!

İlk xiaomi telefonu ile 2014 te mi 4 ile tanışmıştım. o zamanlar herkes bana sen çin telefonunu kullanıyorsun diyorlardı. adını bile zor telffuz ediyordum.(ixomi,şomi,zomi :) wasntme~~ şimdi geldiği noktaya bakıyorum da bayağı ilerleme kaydetmiş. hele ki bizim ülkede imei kayıt sorunu...
  2. H

Yardım Taiwan ROM'lar Arasındaki Farklar

deneyeceğim inşallah. birde temalar kısmı çok gıcık. sadece çin temalarını gösteriyor. içe aktar sekmesi de yok.
  3. H

Yardım Taiwan ROM'lar Arasındaki Farklar

Xiaomi 13 lite ye taiwan rom yükledim arama kısmındaki numaraların üzerinde taiwan'ca harfler var. kaç tane tema yükledim aynı. eğer sıkıntı yapmayacaksa rom diğerleri ile aynı. benim takıntın varsa yükleme. ben Xiaomi EU roma geçtim. şimdilik rahatım yani.
  4. H

Recovery Redmi Note 10S Otomatik Twrp ve Boot Yükleme Aracı (Beta 5)

Çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi, bari bir twrp miz olsun bari. Belki bir gün bize de bir rom çıkar da twrp miz hazır bulunsun.👍👍👍👋👋👋👍👍👍
  5. H

Yardım Mi9SE Ahizede cızırtı sorunu

12.0.5.0 değil. Bendeki rom 12.5.1 ve hiç bir sorun yok.
  6. H

MIUI 12.5 romunu yüklendikten sonra hiç sorun yaşamadım.
  7. H

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

MIUI candır gerisi zaten yalan.
  8. H

Şimdilik MIUI 12.5 yükledim ve deneme aşamasında. Olumsuz bir durum olursa yazarım.
  9. H

Bende de aynı durum var. Hemen hemen her romu yükledim ama yinede aynı. Çözümü varsa eğer paylaşım olursa çok seviniriz. 1617232998 Ben Eu rom larin hepsini kullandım ama olmadı, satabil ve kararlı da yükledim ama maalesef aynı. Siz hangi romu kullandınız acaba.
  10. H

Yardım Redmi Note 8 Otomatik Arama Kaydı Özelliği Yok

Endonezya romunu yükle sorun çözülür.. ve tıpkı diğer mi serilerindeki gibi menüye sahip olur.
  11. H

Sohbet Xiaomi reklam

Zaten bu reklamlar yüzünden xiaomiyi artık bırakmayı düşünüyorum. Ki ben Xiaomi mi3 ile başlamıştım aşağı yukarı 10 yıldan fazladır Xiaomi modelleri kullandım artık yeter diyorum sırf bu reklamlar yüzünden. İphone ye yakında geçerim herhalde.
  12. H

Yardım Redmi 5 Qcn

al hocam redmi 5 orjinal qcn. dosyası
  13. H

Yardım Play Store Kapanma Sorunu

Maalesef olmadı. Sorunu tam olarak anlatayım. google play storedeki youtube, gmail, google drive, goole play müzik, ve GOOGLE aramayı Güncelleme yaptığımda, Yüklemenin tam sonunda duruyor ve PlayStore den atıyor. Daha sonra PlayStore yi açmaya çalıştığımda uygulama bulunamadı, diye uyarı veriyor.
  14. H

bunuda bir deneyeyim inşallah işe yarar.
  15. H

inanın onu da denedim yine aynı
Üst Alt