hasanali0 kullanıcısının son içeriği

1. hasanali0

Rom Globalden Endonezya roma geçiş

Çok teşekkürler bende twrp ile uğraşmak istemiyordum. Direkt fastboot moda alıp Endonezya romunu flaşlıyorum başka bi işlem yok. Globalden geçeceğim için yapmam gereken bişey var mı
  2. hasanali0

Cihaza IMEInin sonradan atıldığını nasıl anlarım çift IMEI atılmış 353 ile başlıyor. Direnç kayıtlı dedi aldığım yer. Birde link atar mısın fastboot ile yükleme işlemini. Ben globalden Endonezyaya geçeceğim için yapmam gereken ekstra işlem varmı direkt fastboota alıp flaşlıcam mı ayrıca modem...
  3. hasanali0

Hali hazırda redmi note 10 pro kullanıyorum. Global rom yüklü Endonezya roma geçmek istiyorum. Bootloader kilidini açacağım cuma günü. Nasıl yapabilirim. Twrp ile mi fastboot ile mi kurmam lazım. Önceden note 9 pro vardı onu yapmıştım bunu hiç bilmiyorum. Modem dosyası flaşlamak gerekiyormuş...
  4. hasanali0

Soru Poco X3 NFC ekran süresi

60 Hz de kç saat alıyorsun Endonezya Kararlı rom kullanıyorum
  5. hasanali0

Soru Poco X3 NFC ekran süresi

Poco X3 NFC cihazım var. Ekran süresi ortalama 5 saat civarı. Sizde durumlar nasıl. Bende mi sıkıntı var acaba şarjı iyi gitmiyor gibi.
  6. hasanali0

Yardım Redmi Note 9 Pro görüntülü konuşma yapılamıyor

Redmi note 9 pro Endonezya Kararlı rom kullanıyorum. 3-4 gün öncesine kadar şebeke ile görüntülü konuşma çalışıyordu. Xiaomi telefonları arayıp görüntülü sohbet edebiliyordum. Fakat şuan görüntülü aramaya bastığımda direkt kapanıyor. İmeili telefon. Turk Telekom kullanıyorum. Wifi arama ve volte...
  7. hasanali0

Yardım Redmi note 9 pro kararlı Endonezya romda ufak çaplı takılmalar

12.5.2 kararlı Endonezya global rom kullanıyorum. Redmi note 9 pro da saçma sapan donmalar uygulamaların donması telefonun anlık işlevsizleşmesi gibi sorunlar yaşıyorum. Varmı çözümü önerisi olan
  8. hasanali0

Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) MIUI 12.5 Enhanced Edition Endonazya Kararlı 12.5.2.0 İndirme Bağlantıları

Neden böyle yapıyor acaba. Nasıl sıfırlıyor biraz detay verir misin? Önemli bi sorun mu ne gibi zararı var? Wowifi çalışıyor mu sende?
  9. hasanali0

Rom Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12.5.3 Kararlı Eu Rom Çıktı

Şuanda Redmi note 9 pro global 12.5.3 RJZMIXM sürümünü kullanıyorum. Hattım Türk Telekom ve wowifi sorunsuz aktif çalışıyor. Birkaç sorum olacak kullanan arkadaşlara. Cevaplarsanız sevinirim. 1. Wowifi özelliğini aktif eden var mı? 2. Şarj durumu nasıl globale göre? 3. Donma kasma bug var mı...
  10. hasanali0

Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) MIUI 12.5 Enhanced Edition Endonazya Kararlı 12.5.2.0 İndirme Bağlantıları

Şuanda Redmi note 9 pro global 12.5.3 RJZMIXM sürümünü kullanıyorum. Hattım Türk Telekom ve wowifi sorunsuz aktif çalışıyor. Birkaç sorum olacak kullanan arkadaşlara. Cevaplarsanız sevinirim. 1. Wowifi özelliğini aktif eden var mı? 2. Şarj durumu nasıl globale göre? 3. Donma kasma bug var mı...
Üst Alt