Hasan_42 kullanıcısının son içeriği

1. Hasan_42

Yardım Redmi Not 12 pro hayper os güncellemesi gelmedi

Kardeşim hemen Xiaomi hesabinla mi kilit açmaya baş vuracaksın 1hafta bekleyip bl kilidinizi açıp cihaza Uygun romu PC indirip mi flaşla kendin yapacaksın ondan sonra güncelleme alır inşallah tabi yedeklerini almayı unutmayın cihaz sıralanacaktır kolay gelsin inşallah
  2. Hasan_42

Soru 13T pro hyperOS güncellemesi yapılırsa IMEI gider mi

Zaten o işi PC ile yapacaksın resimleri videoları PC kopyala işin bitince tekrar telefona kopyala o kadar Zor değil tabi biraz anlaman lazım yoksa soluğu telefoncuda alırsın 😀
  3. Hasan_42

Şu an öyle gibi görünüyor kardeşim maalesef ama sıkıntı yok romu indir mı flaş la kur tek sıkıntı uygulamalarını yeniden kurmak oda iki saat tini alır ne yapalım gülü seven dikenine katlanır 😀
  4. Hasan_42

Soru Hyper OS Global nesi farklı?

Dostlar benim oğlan da 11 12 13 14 15 hepsini kullandı dört gözle 16yı bekliyor daha bir gün çekim de sıkıntı var dediğini duymadım ben Xiaomi ciyim ☺️
  5. Hasan_42

Ben güncelledim şu an sorun yok bl kilit açık ama kendim festboot üzerinden yaptım
  6. Hasan_42

Yardım Mi 13T pro sorunuyla geldi

Bilgilendirme için teşekkürler ederim 1709480236 3aydir kullanıyorum böyle bir şey le hiç karşılaşmadım 1709480297 3aydir kullanıyorum böyle bir şey le hiç karşılaşmadım
  7. Hasan_42

Rehber Mi 13tpro/k60 ultra twrp siz root magisk yukleme

Aynen öyle kardeşim dağ fare doğurdu diyebiliriz bence miu sürümünü yükseltmek yerine adını değiştirdiler hyprOS bana gelmedi demeye değmez ☺️
  8. Hasan_42

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

Kardeşim bl kilit acikmi kapalı mı açıksa hypros güncellemesi gelmeyecek diye söyleniyor zaten kurduğun 14.0.12.0 rom miu son sürümü daha yenisi yok gelirse hyprOS güncellemesi gelecek yada PC ye indirip mi flaşla kendin yapacaksın iyi günler 1709471147 Birde kusura bakacak bir şey yok hepimiz...
  9. Hasan_42

Rehber Mi 13tpro/k60 ultra twrp siz root magisk yukleme

Sevgili forum daşlar en sonunda bl kilidimizi açtık hypros fesstboot la kurduk ama açıkçası hiç bir fark göremedim bir kaç görsel değişiklik haricindeki bı fark göremedim ama deneyeceğiz bakalım cihaz yd direnç işlemi yapılmamış daha süremiz var önemli bir not ilk zamanlar şarj çok çabuk...
  10. Hasan_42

Kardeşim ben Konya dayım ama sitede Ankaralı arkadaşlar var illaki birinin tavsiye edeceği bir arkadaş bulunur
  11. Hasan_42

Kardeşim gönlünü ferah tut hypeyrOs da bl kiliti açılır sıkıntı yok ayrıca direnç attirmaniz için bl kilit açılması lazım hemen mi hesabinla başvur çünkü bekleme süresi var ondan sonra da direnç attır sıkıntı olmaz ayrıca bu forumda hypeyrOs bl kilit nasıl açılır diye arat detaylı anlatımı var...
  12. Hasan_42

Yardım Note 12 pro 5g yazilim kayit

Tamam teşekkür ederim 5gdiye yazılmayınca yok zannettim 😊
  13. Hasan_42

Yardım Note 12 pro 5g yazilim kayit

Kardeşim bu redmi note12 pro 5 g nin neden sitede sayfası Yok üvey evlat mı teşekkür ederim
  14. Hasan_42

Teşekkür ederim 👏
Üst Alt