hasan35 kullanıcısının son içeriği

1. H

Sohbet Android ile İmtihanım

umarım attan inip esege binme durumunu yasamassınız oyun merakınız varsa aldınız tel.işlemcisi sizi üzecektir.
  2. H

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Mi 6 için bana global kararlı gelmis
  3. H

Etkinlik Redmi Note 8 Lansmanına Katılım Şansı Kazanmak İçin Şimdi Başvurun!

KRAL dediğiniz bunlarmı sayın chatin_ 62 , redmi note 8 ile birde mediatec işelmcili note 8 pro ( 2800 tl mediatec helio g90 işlemcili ) bu kralcıkların etkinliğine gelmek isterdim ama müsaait değilim
  4. H

Sohbet MIUI 11 den tek beklentim..

Hiç umitlenmeyin MIUI 11 10 dan da ya daha kotu olucak yada aynı birkaç ufak degisiklikle gelecek 11 sürümü 10 dan iyi olursa yada daha farklı yenilik olursa xiomi tel satamaz bu onların istemediği. Bir durum yani her yazılımda tel bozmak ve yavaşlatmak sonra kullanıcıya yeni tel.aldurmak...
  5. H

Çözüldü Kamera 48 ama kalitesiz fotoğrafları var?

sanada gecmş olsun ark.aldığın tel. bir plastik parcası oldugunu ve tavsiye etmediğimide daha önceki mesajlartda görebilirsin bu arada ark. dedeiği gibi rom işlerine bilmiyorsan girme tel brick olur tel. senin tel gercek lensi 12 mega piksel 12 mega pikselde çekersen daha verimli sonuç alırsın...
  6. H

Çözüldü Kamera 48 ama kalitesiz fotoğrafları var?

burada xiomiye toz kondurmayan fan ark. redmi note 7 nin 48 mp olan kamerrası gercekte 12 mega piksel olduğunu yazılım ile 48 m.piksele cıktığını neeen söylemiyorsunuz xiominin de camera yazılımı konusunda sınıfta kaldığını bir gcam kurmak içim telefona bın bır turlu trw dir romdur...
  7. H

Soru 2.300 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

A 101 de Samsung A7 vardı ben geçen ay 2000 almıştım burda 1850 civarı idi tavsiye ederim amoled ekran 3 kameralı
  8. H

Yardım Mi6 menü reklam engelleme

bende bu forumda anlatılan her yolu denedim ama kaybolsa bile bir süre sonra yine çıkıyor bir root ve baska room yüklemediğim kaldı
  9. H

Soru 2200 TL Telefon Önerisi

Bu forumda evofone servis ile ilgi sıkıntılar mevcut halen de tartışılıyor delta ile servis ile ilgili de muzdarip olanlar var bende mi6 var ghost screen olayı nüksetti ama yollamıyorum bu sekılde kullanıyorum bir sure sonra ekran eski haline geliyor şimdi yollsam ekranı format gibi bir şey...
  10. H

Soru 2200 TL Telefon Önerisi

Geral Mobile 9 pro yu tavsiye ederim veya honor serisi Xiaomi garanti diye gibi bir şey yok dün Türkiye'ye gelen honor bugün KVK garantisi de general Mobile de aynı xaomiye alırsan Bilmiyorum Allah'a emanet telefon kullanıyorsun
  11. H

Soru MI6 Android 9 Pie

Boşuna heveslenmeyin xiomi 2019 da çıkartarcagi en 50 modele odaklanmış durumda pie 9 mus miui11 mis hikaye MIUI 11 10 nun aynısı belki bir iki ufak değişiklikler pie 9 sorunlu alanlar 8 e geri dönüyor xiomi 2019 da düzgün güvenlik yamaları versin Yeter zaten mi 6 da 2019 da 2 senesini...
  12. H

Sohbet Xiaomi Almak Ve Almamak için sebepler.

Sırf işlemci için tel.almak ne kadar mantıklı yada hangisini almak bakalım artık 2019 yılında xiomi 855 işlemcili kaç 100 tane telefon cikarticak mi9 s x premium mix 4 vs bence xiomnin hiç bir modeli alınmaz konuyu açan ark. Tüm söyledikleri gayet mantıklı alırsın sorun yaşarsın aldirirsin...
  13. H

Sohbet Telefon satışı

Sende ne satiyirson açıkça belirt o zaman forumda ne demek yani Whatsapp tan özel fiyat göndermk cokmu zor xiomi su marka pasaport kayıtlı yada kayitsiz sat madem sahibinden GET üzerinden değerlendirelim ortada tel yok yarısi siparişi verince neymiş yarisida kargo nosunu verince oldu sen...
  14. H

Haber Xiaomi MIUI 11 geliştirme çalışmalarını başlattı

Akilli tel.babasi iPhone dur evet fiyatları yüksek ama değer kaybetmesinin bir nedeni de ivanasyon yani tel.farkli yenilikler katamadigindan rağbet orani düştü tabi bunda fiyatlarında etkisi var xiomi ise çok rağbet görünce simardi tel.ustune tel.cikardi yazılımi 2.plana itti üstelik...
  15. H

Haber Xiaomi MIUI 11 geliştirme çalışmalarını başlattı

iPhone batmaz ama iPhone nun tırnağı olmayan xiomi bu kafayla giderse Sony gibi 3 milyon tel.sattim diye göbek atar duruma gelir ayni HTC gibi burada bir çok ark. telefon yerine koymadığı yerden yere vurduğu oneplus 5t bile 9.pie aldı üstünede 2 yazılım daha aldi xioami de hikaye anlatsın bilmem...
Üst Alt