harvesu kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Miui 14 Xiaomi 12T şebeke, 4.5 g ve Lte Sorunu

Miui 14.0.4.0 güncellemesi geldi hala sorun devam ediyor. Paramızla bizi rezil etti xiaomi.
  2. H

Soru Miui 14.0.2 ne zaman gelecek?

Miui 14.0.4 geldi sıkıntı aynen devam. Allah belanı versin xiaomi.
  3. H

Soru Miui 14.0.2 ne zaman gelecek?

Arkadaşlar merhaba, 26 Şubat'ta gelen Miui 14.0.1.0 global versiyondan sonra bilindiği üzre sınır şehirlerde 4g ve 5g şebekeleri kullanılamıyor. Ne yaptıysak düzeltemedik. 26 Şubat'tan sonra yeni bir güncellemenin gelmemesi çok ilginç. 45 gündür düzeltme güncellemesini bekliyorum. Zaten...
  4. H

Valla miui 14.0.2 gelince düzelmezse iphone'a geçecem. Paramızla rezil olduk. Alacaktım bu paraya iphone 11 keyfime bakacaktım. Akıl işte..
  5. H

Soru MIUI 14 sonrası LTE çekmiyor

Merhaba miui 14'e geçtiğimden beri 4.5g hiç çekmedi. Şebeke ve mobil ağ sürekli gidiyor ve 30-40 saniye sonra geri geliyor. Hattım vodafone. Başka hatları telefonuma takınca onların da 4.5g çalışmıyor. Benim hattı onların telefonuna takınca 4.5g çalışıyor. Tamamen güncelleme kaynaklı bir sorun...
  6. H

Ben Kars'ta yaşıyorum Ermenistan sınırına yakın bir yerde çalışıyorum. Dediğin doğru olabilir. Yaşadığım yeri değiştiremem ama yakında bir İstanbul gezisi planlıyorum. İnşallah düzelir.
  7. H

Kardeş aynı sorun bende de var. Ekran görüntülerime bakıyorum kasım aralık ocakta hep 4.5g gözükürken en son 24 şubattaki ekran görüntüsünde 4.5g görünüyor sonrakilerde hep h+ gözüküyor. 10 dakikada bir çat diye şebeke ve mobil ağ gidiyor, 30-40 saniye sonra ancak kendine geliyor ama hiçbir...
Üst Alt