harun1234 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Xiaomi Note 7 Kameraya baglanilamiyor

on kameraya baglanilamiyor hatası alıyorum açılmıyor on kameraya tıkladığımda ön kamera işareti Instagram'da felan kayboldu telefoncuya götürdüm yeni kamera taktı sorun kameradan değil anakarttan dedi. Ama yüzde 90 telefonun açilmama riski var dedi yani telefon durduk yere on kamerası gitti...
  2. H

Yardım kameraya bağlanılamıyor

arkadaşlar telefonumun ön kamerası çalışmıyor on kamerayı açınca kameraya bağlanılamıyor hatası veriyor ne yapmam gerek bilen var mı
  3. H

Yardım Redmi Note 7 Guncellersem IMEI gidermi

Ben 1 sene önce red mi note 7 aldım yurtdışı imei attırdım 1 senedir telefonu güncellemedim güncelleme aliyor ama güncellemedim.telefonun on kamerasi açılmıyor yavaşlamaya başladı sesi az geliyor bende Guncellersem düzelir diye düşünüyorum fakat güncelledikten sonra imei gider mi telefon çöker...
  4. H

Yardım yurtdısı telefon guncellersem kapanırmı

Yurtdışından aldıgım red mi note 7 cihazını yasal olarak 1000 lira açtırma bedeli oldugundan telefoncuda açtırmıştım mei atılmıştı yani şimdi ben bu telefona güncelleme yaparsam telefon kapanır şebeke çekmememe gibi durumlar olurmu ona göre telefonu güncelleyecegim
  5. H

Yardım İmei atılmış cihaz kayıtlı degil

Hocam şebeke de sorun olur mu şebeke çekmez sıkıntı yaşarsın diye duyum aldım da
  6. H

Hocam farklı kelimeler demişsiniz ben pek anlamıyorum custom ea felan da şimdi benimki global sürüm öyle yazıyor güncelleme yaparsam imei gidermi veya sebeke gider mi cihaz redmi note 7
  7. H

Net bilgisi olan biri var mı ya şebeke giderse çok sıkıntı olur
  8. H

o zaman güncelliyorum hocam şebeke cekme sorunu felan oluyormuş doğru mu pekii güncelleme sonrası
  9. H

1572285841 Hocam eminmisiniz tekrar belirteyim telefon yurtdışindan geldi biz de imei attirdik güncelleme yapma diyorlar da emin misiniz hocam doğruysa cok iyi olur yani bilgi sahibi değilim
  10. H

Güncelleme yaparsam imei uçar mı şebeke sorunu olur mu
  11. H

Yardım İmei atılmış cihaza güncelleme

imei atılmış cihaza ve cihaz rootlu güncelleme atarsak imei gider mi
  12. H

Yardım Uykudayken Şarj gidiyor

Şarj yemiste yuzde iki olarak gözüküyor benim yuzde 20 gidiyor
  13. H

Yardım Uykudayken Şarj gidiyor

iyi günler cihazı alalim 1 ay oldu yurtdışı cihazıdır sarji 7 saat e yakın giderken son1 haftadir gece yatarken şarj 70 di 44 olmus her gün geceden sabaha en az yuzde 20 şarj yiyor ne yapmam gerekiyor yardım lütfen
  14. H

Yardım Şarj Ucu

Samsung felan denedim olmadi sanki cok benziyor ama girmiyor
Üst Alt