HarmanKardon kullanıcısının son içeriği

1. HarmanKardon

Yardım Sistem uygulaması güncelledim sistem çöktü nasıla düzeltirim.

Bu yöntem olmazdı hocam maalesef çünkü üs hata ayıklama açık değildi adb'den sadece sideload komutu açıktı. 1638122557 Orangefox recovery değil miydi? Telefon tamamen orjinaldi. Bootloaderi kilitliydi. 1638122659 Beklesem de bu yöntem de kesin değildi hocam çünkü videodan baktım güvenli modda...
  2. HarmanKardon

Maalasef hocam en sonunda telefonumu sıfırlamak zorunda kaldım 2 yıllık verilerim fotoğraflarım hep gitti. İçinde bulunan ödevdr aynı şekilde.
  3. HarmanKardon

enable usb debugging in developer settings in case of bricked you can uninstall this app update via adb usb haata ayıklama açık değil bende maalasef. Sadece recovery'den sideload açık.
  4. HarmanKardon

çözümü var mı peki telegram kanalında? 1637864393 adb ye erişim sadece recovery üzerinden olan connect mi asistan kısmı orada sadece adb sideloada izin veriyor. 1637864518 telefonda stock recovery var oradan flaşlama yapmadı fakat telefonu recoveryden mi asistan kısmından pc suite programına...
  5. HarmanKardon

Ne demek istediğinizi anlamadım hocam.
  6. HarmanKardon

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

hocam nasıl yaptınız tam anlayamadım?
  7. HarmanKardon

Veya Rehber - Bootloader Kilidi Kapalı Cihaza Rom Yükleme Rehberi [UNBRİCK] buradan miui 12.5 yani kullandığım versiyonu adb sideload yapsam üstte linkte verilen yönergeler ile verilerim gider mi? 2 saate düzeltmem lazım ödevim telefonun içinde kaldı.
  8. HarmanKardon

Tek çarem xiaomiadb sideload_miui komutu ile bu yaptığım güncellemeyi kaldırmak. böyle bir şey mümkün mü? Shell komutu işe yaramıyor, sadece adb sideload. Yada adb sideload ile şu an kullandığım romun aynısını yüklesem olur mu sizce?
  9. HarmanKardon

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

kullanıcısı giriş yapan program hangisi hocam?
  10. HarmanKardon

Merhaba, Miui 12.5 yüklü Redmi Note 7 telefonuma System UI Plug-in 12.5.0.40.0 APK Download by Xiaomi Inc. - APKMirror bu linkteki systemui arayüzünün yeni versiyonunu kurdum ki her zaman kurardım bir şey olmazdı fakat bu versiyonu kuruncu telefonun sistemi çöktü. Güncellemeyi ayarlara girsem...
  11. HarmanKardon

MIUI 12.5 Redmi Note 7 - Global Kararlı V12.5.1.0 QFGMIXM İndirme Linkleri

Kontrol merkezinin blur arka planını komple gri yapmışlar çok kötü olmuş. Önce bug zannettim fakat İnternette bug değil, kontrol merkezini aşağı çekerken ki kasmalar olmasın diye bu şekilde yapmışlar deniyor. Fakat bana nedense hala bug gibi geliyor.
  12. HarmanKardon

Yardım Redmi Note 8Pro BL kilitli, Çin romunda sıkıştım, Mi Unlock Status kapalı. Bir başka clean and lock mağduriyeti

Hocam bu durumda yazılım ile yapacağınız bir şey yok. Çözümü ise telefonun anakartında ki 33k direncini değiştirmek. Aliexpress üstünden de alabilirsiniz bu direnci 3-4 lira bir şey fakat en mantıklısı evinizdeki eski bir akıllı telefondan 33k direncini çıkarıp redmi note 8 pro'ya takmak. 33k...
  13. HarmanKardon

Ana Başlık Redmi Note 8 ve Note 7 Miui 12 Güncellemesi ile ilgili Duyuru!

Hocam bu bilgilere nereden ulaşıyorsunuz?
  14. HarmanKardon

Ana Başlık Redmi Note 8 ve Note 7 Miui 12 Güncellemesi ile ilgili Duyuru!

Sizin ki Avrupa stable sürümü, normal global hala yayınlanmadı hocam. QFGEUXM sürümünüz. Buradaki EU avrupanın EU'su. Şu an sizde ki yüklü sürüm bu MIUI 12 - Redmi Note 7 EEA Stable v12.0.2.0 Rom İndirme Bağlantıları
Üst Alt