Haritaci41 kullanıcısının son içeriği

1. Haritaci41

Soru 2023 yılında Poco X3 NFC hala alınır mı?

Hangi room u kurdunuz hocam
  2. Haritaci41

Sohbet Sohbet köşesi

Çok teşekkür ederim hocam . :) alalım o zaman sağolun :)
  3. Haritaci41

Sohbet Sohbet köşesi

Arkadaşlar selam. Bu site gerçek satış kanalı mı? https://www.mi.com/tr/ Normalde MIUI Türkiye Market | Xiaomi Satış Noktası kanalıydı ama orada hiç bir ürün stokda değil TLF . Bu attığım link mi.com.tr olan güvenilir mi .
  4. Haritaci41

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

hocam bu programın içinde tüm tlf ların sürümleri roomları var poco x3 nfc yok ya :( ben mi bulamadım göremedim acaba .s
  5. Haritaci41

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu poco X3 nfc hocam
  6. Haritaci41

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu Ben özel mesaj olarak sorunumu yazdım hocam size. İnşallah benim TLF yapılabilir de gönderirim olmadı size yoksa çok fena olacak benim için .s
  7. Haritaci41

Yardım TLF Twrp ekranında kaldı gitmiyor :(

Ve bir de twrp vs sorun yaşayanları araştırdım da bazı komutlar girdim sonuç bu .s
  8. Haritaci41

Yardım TLF Twrp ekranında kaldı gitmiyor :(

Arkadaşlar selam. Demin twrp yüklerken yüklemeyi gerçekleştiremedim nerede hata yaptığımı bilmiyorum çok da tecrübeli değildim açıkçası aslında daha önce kullandığım mi Max cihazıma defalarca yapmıştım ama bunda yapamadım :( TLF açılırken direkt twrp ekranına geliyor ama 5 6 sn de bir twrp...
  9. Haritaci41

Rom AOSPA|Paranoid Android - TOPAZ - En hızlı ve en akıcı rom {A13}{Poco X3/NFC}

Hocam paylaşım için çok teşekkürler ama EROFS uyumlu twrp demişsiniz onu nereden bulup indireceğiz bir türlü bulamadım Google'da aratınca. Onun da bir indirme linkini verme imkanınız var mı acaba.
  10. Haritaci41

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

MANUPLE Eyvallah hocam sağolasın cihazı sıfırladım normal reset yaparak yine olmadı. Twrp yükleyip olmadı başka bir room yükleyecem artık
  11. Haritaci41

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Bu forum ölmüş cidden hiç bir şeye cevap verilmiyor artık
  12. Haritaci41

Ya beyler bu son 2 3 güncelleme den sonra benim kamerada 64mb de çekerken fotoğraflar çok green li noiseli çıkıyor. 5 foto çektiysem 4 u netsiz sadece 1 tanesi net çıkıyor. Böyle sorun yaşayan var mı ? Nedeni nedir acaba? Normal foto modunda sorun yok . Sadece 64 mb modunda sıkıntı var.
  13. Haritaci41

Beyler selam , Bir sorum var. Bu ön kamera da nedense diğer tlf larda ki gibi selfie vs çekerken ekran acısı dar kalıyor. Ama diğer tlf larda ( diger marka vs modellerden bahsediyorum ) neredeyse fotoğraflar 2 katı daha geniş açılı çıkıyor. Ama bizim bu tlf da ne yaptıysam dar çıkıyor bunun...
  14. Haritaci41

Yardım Diğer uygulamalardaki balonları kapatın hatası...

Hızlı erişim kapalı gözüküyor.. hızlı erişim içinde otomatik gizle , tam ekran modu , 3 sn işlem yapılmadığında Bekle vs yazıyor sadece ve hepsi kapalı
Üst Alt