hardnrocker kullanıcısının son içeriği

1. H

Rom Mi6 Global Kararlı Rom V11.0.6.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

Teşekkürler, twrp menüden biçimlendir yapınca oldu. Biraz bekletti ama yüklendi en sonunda. O ara V11.0.5.0.PCACNXM_v11-9 indirmiştim. Performans kötü çıkarsa attığınızı deneyeyim.
  2. H

Şu an twrp 7 kurulu. Ondan yana sıkıntı yok. Numarayı da yazdırabildim sonunda. Çok eski bir stok rom yükleyince oldu. Miui_MI6Global_V8.2.2.0.NCAMIE bunu kurup işlemleri yapınca oldu. Fakat şu an eu rom dosyası atmaya çalışıyorum, yüklendi gibi görünüyor twrp üstünde. En son yeniden başlatınca...
  3. H

EFS yedeği geri yükleyince qpts sorun vermiyor. Fakat modem dosyaları silme işlemi telefon normal mod açıkken gerçekleşmiyor. TWRP üzerinden silince ise qpts hata veriyor telefonu açıp qpts açmaya kalkarsam. Qpts twrp modda çalışmıyor. Kısır dönüde takıldım, kimse yok mu bilen?
  4. H

Yardım mi10T : Memory Restore Failed! Received an invalid command from the phone.

EFS yedeği geri yükleyince qpts sorun vermiyor. Fakat modem dosyaları silme işlemi telefon normal mod açıkken gerçekleşmiyor. TWRP üzerinden silince ise qpts hata veriyor telefonu açıp qpts açmaya kalkarsam. Qpts twrp modda çalışmıyor. Kısır dönüde takıldım, kimse yok mu bilen?
  5. H

Yardım mi10T : Memory Restore Failed! Received an invalid command from the phone.

Her şey yüklü görünüyor. Telefonu görüyor, 2 saniye sonra telefon yok yazıyor. 2 saniye sonra yine görüyor. Bu kısır döngüde kalıyor. En son telefon göründüğünde yükle tuşuna basıyorum hızlıca, bunseferde başlıktaki hata geliyor. Diag port açma kodunu yazınca telefonda diag port failed tarzı...
  6. H

Biraz daha güncel rom yükledim onda da aynı. Magisk yükleyince, Twrp loop yapıyor. Sistem açılmıyor. Sistemi baştan kurunca stok twrp geliyor. Neyi yanlış yapıyorum acba?
  7. H

Twrp loop yapıyor. Sisteme geçmiyor, ya da onu nasıl düzeltirim?
  8. H

Bu rom üstünden numara tamiri yapabilir miyim? 8 olan versiyonda twrp kursam sistem açılmıyor. Sistemi kursam twrp siliniyor. Numara tamir işlemlerini hangi global rom üstünden yapmam lazım, teşekkürler?
  9. H

Rom Xiaomi 11T Türkiye Kararlı Miui14 Android 13 V14.0.1.0.TKWTRXM İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar, üstte yazdığım gibi cihaz yd. 14 yükleyip, cihaza yeni plaka yazdırayım mı? Yoksa 15 gelecekmiş. Onu mu bekleyeyim, ne dersiniz?
  10. H

Yardım Redmi note 8 pro şarj ışığı yanıyor ama açılmıyor

Bende de aynı sorun var şu an. Sizde sorun neymiş? Hafif su teması oldu telefonda, sonra ekran açılmadı.
  11. H

Rom Xiaomi 11T Türkiye Kararlı Miui14 Android 13 V14.0.1.0.TKWTRXM İndirme Bağlantısı

11T için twrp yok mu hala? 13.0.2 versiyonda, çift plaka tamirli aldım. 1 senedir böyle. Plaka silinmeden rom atma, reset atma imkanı hala yok sanırım? Uzaktan bağlantı ile oluyor mu plaka düzeltme rom ya da sıfırlama sonrası?
  12. H

Yardım Telefon sıfırlama

Telefonu aldığım yakında bir sene olacak. 13.0.2 versiyondayım hala. Cihaz yd ve yazılımsal olarak iki plaka mevcut. 14 versiyon çıkınca yüklemedim. Hem plakalar silinir diye, hem de değişik sorun yaşayanlar oldu. 15 versiyon gelecek sanırım? Telefon az da olsa kasmaya başladı. Soracağım...
  13. H

Yardım Xiaomi 11T imei repair işleminde gelişme

Yd temin ettim, 5 aydır kullanıyorum. 13.0.2 kararlı ile geldi. Şu an sorun yok, ya da ben hissetmedim. Fakat telefon bir gün illa şişecek ve reset gerekecek. O anda da bizim de yapacağımız tamir yönteminin çıkması lazım. Ya da resetliyeceğiz, şansa sıfırlanmazsa iyi olur. Sıfırlanır ise...
  14. H

Ana Başlık Xiaomi 11T - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Aynen, bazıları yazmış da silinmiyor diye sanırım biraz şans ve uygulama yöntemi ile alakalı. Yani ne olacağı belli olmuyor. Son kullanıcının imei tamir yapabileceği bir yöntem daha çıkmadı mı arkadaşlar? 1674033181 Ne beklediğinize bağlı. Oyun için mi, kamerası için mi, performansı için mi...
  15. H

Soru Seri Şarj Oluyor Ne demek

Ben de 4 aydır filan kullanıyorum, daha yeni farkettim. Turbo şarj yazısını gördükten sonra bir daha bakmadım her halde o ekrana, parmak izi okutup açtığımdan.
Üst Alt