HamzaKaya** kullanıcısının son içeriği

1. HamzaKaya**

Yardım sürüm düşürme anti rolback

Yaşadığınız wifi sorunu nedir?
  2. HamzaKaya**

Benim tavsiyem hiç uğraşmaman bazı telefonlar miui12 - 12.5'da iyi performans verebiliyor senin ki vermeyebilir. 6 saat kötü değil. Benim telefonuma 12.5 güncellemesi geldi fakat ben yapmıyorum yeni özellik ekleneceği için daha çok pil yer 6 - 7 saatin 2- 3 saate düşmesini istemem.
  3. HamzaKaya**

Miui 11 güzeldi bende sürüm düşürecektim anti 4 çıktığı için yapamıyorum biraz bu telefonu kullanıp değiştireceğim.
  4. HamzaKaya**

Hocam, kusura bakmayın konuyla alakasız ama benimde telefonum miui12 sürümünde %100 şarj 15 saat bekleme süresi ile 6 saat 20dk ekran süresi veriyor. Sizin pil durumunuz miui12de nasıl söyleyebilir misiniz?
  5. HamzaKaya**

Yardım Redmi Note 7 MIUI sürüm düşürme

Düşüreyim dedim anti rollback kontrölü yaptım 4 çıktı uğraşmayacağım. Güvenlik güncellemesini geri aldım şarjı birazda olsa daha iyi gidiyor.
  6. HamzaKaya**

9saat bekleme süresi 7 saat 20 dakika ekran süresi iyi mi? eğer 24 - 30 saat bekleme süresi alırsam 5 saat 20 dk altına düşmüyor ekran süresi. Sizce bu ekran sürelerini yükseltmek için bu riske girmeye değer mi?
  7. HamzaKaya**

Merhabalar, şuan ki MIUI sürümüm Global Kararlı 12.0.1.0 (QFGMIXM). Şarj konusunda memnun değilm donanımsal değil yazılımsal olduğunu düşünuyorum, bu yüzden miui sürümünü bu sürüm ile değiştirmeyi düşünüyorum. Fakat hiç bir bilgim yok nasıl düşereceğim hakkında. Bl kilidini açıp MiFlashTool...
  8. HamzaKaya**

Yardım Redmi Note 7 şarj çabuk bitiyor

Merhabalar, telefonum 5 - 6 saat ekran süresi veriyor bu süre iyi mi kötü mü? Nasıl uzatabilirim?
  9. HamzaKaya**

Yardım Redmi Note 7 12.5.1.0 Sürüm Yapılmalı mı?

Delta Serviste note 7 bataryası ne kadar bi bilginiz var mı?
  10. HamzaKaya**

Yardım Redmi Note 7 Şarjı Çabuk Bitiyor

Merhabalar, cihazım 12.0.1 miui sürümünde ve şarjı 4dakikada bir %1 gidiyor bana çok gidiyor gibi geldi sizce normal mi? şuan 12.5.1.0 sürümü bulunmakta sizce bu sürüme güncellemeli miyim?
  11. HamzaKaya**

Güncellemeyi yapmalı mıyım? şuan ki sürümde her 3 -4 dakikada %1 şarj gidiyor.
  12. HamzaKaya**

Merhabalar, telefonum şuan mıuı 12.0.1. Telefonuma 12.5.1.0 güncellemesi geldi yapmalı mıyım? güncellersem pil süresi uzar mı?
Üst Alt