hamzahakyol kullanıcısının son içeriği

1. hamzahakyol

Mod Kronos Miui Themes Manager Mod V1

Merhaba hocam, superwalpaper'ları nasıl kullanabiliriz bu theme manager yükledikten sonra?
  2. hamzahakyol

Mod Mi Note 10/Pro Miui 12 Gelişmiş Kamera Modülü

Yeni yüklediğim MIUI 13 beta güncellemesinden sonra sürekli kamera durduruldu hatası aldığım için kaldırmak zorunda kaldım. Daha güncel bir versiyon var mı bu modül için?
  3. hamzahakyol

Merhaba. Modülü kurdum şu anlık sorun yok gibi görünüyor. Acaba bunun Türkçe dil desteği yok mu?
  4. hamzahakyol

Yardım Hotspot paylaşımı

Konuyla ilgili bir çözüm bulabildiniz mi?
  5. hamzahakyol

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

Son güncellemeden (EU 21.4.28) sonra aşırı derecede şarj tüketmeye başladı. Hatta telefon bekleme halindeyken sabah bi uyanıyorum %20 - %30 kadar düşmüş oluyor. Daha önceki güncellemelerde böyle bir sorun yoktu. Ayrıca tam şarj olduğunda 45-55 saat kadar süre kaldı bilgisi yazarken bu son...
  6. hamzahakyol

EU BETA MIUI 12.6 sürümde kullanan oldu mu? Problem yaşadınız mı? EDİT: Kurulum yaptım. Sürekli kamera uygulaması durduruldu hatası veriyor. Maalesef başarısız.
  7. hamzahakyol

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

Arkadaşlar yalnız gözden kaçırdığımız bişey var. 21.4.1 sürümde MIUI 12.6 sürümüne geçilmiş ki bu da bir çok hatadan kurtulduğu anlamına geliyor diye düşünüyorum. Ben kurdum herhangi bi sorun yaşamadım. Güncellemeden önce Dalvik/Art Cache ve Önbelleği temizleyip kurulum yapıyorum her zaman...
  8. hamzahakyol

Teşekkür ederim hocam. 21.3.3 çok fazla takılma sorunu mevcut ve sanki bluetooth'ta da bazen sorun yaşatıyor gibi geldi. O yüzden yeni güncellemeyi bekliyorum. Peki yeni güncelleme de kötü çıktı diyelim bir önceki 21.2.24 olanı indirip normal bir şekilde kursam sorun yaşar mıyım downgrade ettim...
  9. hamzahakyol

Başlıkta 21.3.10 diye görünce yayınlandı mı acaba diye merak ettim de hocam.
  10. hamzahakyol

21.3.10 bağlantısını göremedim. Yayınlandı mı? 21.3.3 berbat olduğu için biran önce yeni güncellemeye geçmek istiyorum da.. EDİT: bi de sormak istediğim bişey var bilgisi olan var mı bilmiyorum. Örneğin; 21.3.3 haftalık güncelleme çok kötü çıktı, 21.2.25 yani bir önceki yayınlananı indirip aynı...
  11. hamzahakyol

Direkt OTA ile indirip yükle dedim o zaman olmuştu. Sanırım TWRP''yi silmiş. TWRP'yi yeniden kurunca telefon yeniden başladı ve kurulumu yapmaya başladı. Şu anda sorunsuz çalışıyor ama ben genelde OTA ile indirip kuruyordum böyle bir sorunla ilk kez karşılaştım. 1615131902 Merhabalar konu ile...
  12. hamzahakyol

FASTBOOT ekranında kaldı. Güncellemeyi indirdim ve yükle dediğimde bu şekilde kaldı. Ne yapabilirim?
  13. hamzahakyol

Çözüldü Youtube vanced geçmiş sorunu

Merhabalar, aynı sorundan ben de mustaribim ve yukarıdaki önerileri de denememe rağmen olmadı. Bunun kesin bi çözümü yok mudur?
  14. hamzahakyol

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Teşekkür ederim hocam. Söylediğiniz gibi simgeler bug'a girmiş olsa gerek EU Rom 21.2.3 Beta'da sorun çözülmüş olsa gerek VoLTE simgesi görünüyor artık :)
Üst Alt