Hamza yigit kullanıcısının son içeriği

1. Hamza yigit

Yardım Note 8 pro adb sideload ile custom rom kuruyorum ama böyle bir sorun çıkıyor.

tam 33 dakika bekledim başka twrp varmı ? twrpden şüphelendim. 1699119115 denedim hocam aynı.
  2. Hamza yigit

Yardım Note 8 pro adb sideload ile custom rom kuruyorum ama böyle bir sorun çıkıyor.

eskiden bu romu kullanıyordum , birde farklı twrp kurunca gene logoda kalıyorum
  3. Hamza yigit

hocam otg yi gördü attım ama logoda kalıyor headbang~~ 1699112237 hertürlü şeyi denedim ama logoda kalıyor..
  4. Hamza yigit

OTG görmüyor pcyi telefona bağladım zamanda pc görmüyor kaldım böyle,birde başka twrp kurdum zaman logoda kalıyor
  5. Hamza yigit

herşeyi düzgün yapıyorum ama tamamlandında işlem böyle yazıyor total xfer 0.99x ve mi logosunda kalıyor?note
  6. Hamza yigit

Soru Note 8 Pro Pil ve Performansın En İyi Olduğu Rom?

miui 12.5.6 kurdum yani kasma donma söz konusu değil güzel... 1661259210 pil olarak 2.5 gün çıkarıyor o konudada güzel bir türlü custom rom kuramadım redmi yazısında kaldı cihaz.
  7. Hamza yigit

Hocm sd kart yok dırek cihaz dan atsam olurmu
  8. Hamza yigit

Miui 12.5 sevmiyorum
  9. Hamza yigit

Anladım bir videodan bakarak atmıştım 1661006971 Peki miui romları varmı iyi olanlar
  10. Hamza yigit

Herkese merhaba note 8 pro kullanıyorum pil konusunda iyi ve stabil rom arıyorum Custom rom attım ama redmi yazısında kaldı cihaz da şuan miui 11.20 yüklü
  11. Hamza yigit

Duyuru Xiaomi kayıt olan ve olmayan Cihazlar

Emeğine sağlık hocam
  12. Hamza yigit

Yardım Foruma facebook üzerinden giremiyorum napmalıyım?

Foruma facebook üzerinden giremiyorum napmalıyım? 1650886992 Giriş yapmak istedimde geliştirici değilsiniz diyip girmiyor
Üst Alt