HammerUsta kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Redmi note 11 çift uygulamalar kayboldu

Kolay gelsin iyi bayramlar, ustalarım redmi note 11' de MIUI 13.0.4 güncellemesinden sonra Gtapps'teki çift uygulamalar kayboldu, geri getirmenin herhangi bir yolu var mıdır? Teşekkürler ( Telefonun bootloader kilidi kapalı, global rom)
  2. H

Yardım Aşırı ısınma

Kolay gelsin iyi akşamlar, Samsung Galaxy m32 telefonda sürekli olarak " telefon aşırı ısındı" uyarısı veriyor ( telefonu kontrol ediyorum herhangi bir ısınma yok, bırakın ısınmayı, soğuk iken açtığım zaman bile veriyor bu hatayı) bütün uygulamaları kapatıyor, biraz sonra da kendini otomatik...
  3. H

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Hocam adı nedir bu temanın
  4. H

Yardım Bu Nokta Nedir ?

İyi geceler ustalarım..Ekranla alâkalı olduğu için tekrardan konu açmak istemedim buraya yazdım umarım hata etmemişimdir..Ekran kilitli iken sağ tarafa kaydırdığım zaman fotoğraftaki gibi oluyor..Nedeni ne olabilir? ( Redmi Note 7)
  5. H

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Adı nedir hocam bu temanın
  6. H

Çözüldü Önerilen uygulama engelleme

Hocam teşekkürler tamamdır hallettim.
  7. H

Çözüldü Önerilen uygulama engelleme

Üstadlar iyi akşamlar.Uygulamadan ana ekrana geçerken önerilen uygulamalar çıkmaya başladı daha önce yoktu..Bunu nasıl kapatabilirim? Teşekkürler
  8. H

Yardım Güncelleme Sorunu

Bende de aynısı oldu.Bir saat önce sistem güncellemesi gösteriyordu sonra güncellerim diye yapmadım ama şimdi de güncelleme yok diyor
  9. H

MIUI 11 Uygulama çekmecesi

Tamam hocam
  10. H

MIUI 11 Uygulama çekmecesi

Nasıl aktif hale getirecez hocam?
  11. H

Yardım Mi flash tool

Select kısmı dogru mu hocam?
  12. H

Yardım Mi flash tool

Klasore log adında dosya açın