Halovskii kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Resmi Note 8 pro Çok yavaş şarj oluyor

Merhabalar, öncelikle iyi bayramlar. Yaklaşık üç ay önce aldığım redmi note 8 pro cihazım çok yavaş şarj olmaya başladı. %3 iken şarja taktım tam dolum için 2.30 saat bekledim. İçinden çıkan MDY-10-EF modeli ile şarj ediyorum (Xiaomi Türkiye garantili)
  2. H

Yardım Mİ5S 4/32 cihazım 3.30 saat istiyor tam doluma.

Po Power bank değil şarj aleti ve usb kablosu
  3. H

Yardım Mİ5S 4/32 cihazım 3.30 saat istiyor tam doluma.

Multi romu yukleyemeyip, kararlı romdan beta roma geçtikten sonra şarj sorunu yaşıyorum. Normalde 1 saat 20 dakika tam doluma ulaşan telefonum aynı şarj cihazı ile 3 saat 30 dakika istiyor. Sebebi nedir? Kablo değişikliği önerisini denedim fakat arada sadece 30 ila 40 dakika oynuyor. (denediğim...
  4. H

Yardım Twrp Yükleme hatası

Ama hocam aynı dosyalarla hiçbir işlem yapmadan sadece bir gün önce yapmıştım. Hatta sonrasında MULTIROM kurarken brick ettim. Ama dediğinizi yapmaya caliscam hocam
  5. H

Yardım Twrp Yükleme hatası

Mi5s Cihazıma twrp yapmıstım fakat multi rom kurarken brick olmuştu. Tekrardan mi flash ile global stabil romu yükledim. Fakat twrp yüklemeye çalısırken resimde görüldüğü gibi hata alıyorum. usb hata ayıklaması açık, imza zorlaması kapalı. bt kilidi açık, Mi5s 4/32 Stabil Global rom ,
  6. H

İpucu Mi5s Twrp Yükleme/Root Aracı (Kolay Yöntem)

bu ekrandan sonra kapanıyor telefon fast boot ekranında kalıyor.
  7. H

Yardım xiaomı mi5s Mi açılış ekranında kalıyor

multi rom yükledim açıldı fakat cok kasıyordu bende twrpden temizledim tüm her şeyi işaretledim 8 dakika oldu halen açılmadı yanlıs bir şık mı işaretledim acaba? nasıl düzeltirm
  8. H

Yardım Twrp yükleme ve Twrpden Rom yüklemeyi bilmiyorum

deneye deneye buldum saolun hocam :)
  9. H

peki twrp yerine nasıl gircem telefonu yeniden baslattıgımda?twrp dogru yükledigimi nasıl emin olurum
  10. H

Twrp yüklemesinde fastbot ekranında kaç dakika beklememiz gerekiyor? birde twrpden nasıl rom yüklenecek tüm sayfaları gezdim ama twrp den rom yükleme anlatımını bulamadım gözden mi kaçırdım acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Global kararlı, stabil romdayım. Mi5s.
  11. H

Rom Multirom_Mi5S_7.4.20

Teşekkür ederim bakcam. Ben multi rom olarak bakıp bulamamıştım
  12. H

Rom Multirom_Mi5S_7.4.20

Multi rom dan farkı nedir?
  13. H

Rom Multirom_Mi5S_7.4.20

Mİ5S Cihazıma nasıl yükleyebilirim mi flash ile olur mu? Şu an global kararlı sürümdeyim. Twrp yükleme nasıl oluyor bilmiyorum yardım edebilir misin hocam?
Üst Alt