Halim66 kullanıcısının son içeriği

1. Halim66

Yardım Xiaomi acil yardım!!

mesajlarda sağ üstte simge var ona tıkla sonra engellenen smsleri gösteri aktif et zaten engelli arayan olursa arama listesinde gözükür
  2. Halim66

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

imei işlemi yapıldıktan sonra mi kilidi açıldıktan sonra mı oldu bu sorun bizde mi kilidi açıldıktan sonra olmuştu
  3. Halim66

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

önceden de yazmıştım hocam aynı sorunu ne yazıkki hala çözümü bulunamadı zaten mantıksız bir hata
  4. Halim66

Soru telefon takıntım psikolojimi bozdu

sokakta yürürken bile ayak iziniz bi yerlerde gözükür çok ünlü biri değilseniz sizin ayak izinizi kimse merak etmez eğer çok ünlüyseniz ona göre yürürsünüz ayak izi bırakmayan birşey yok
  5. Halim66

yedek sim kart işi bana mantıklı gelmedi o numaranız zaten eski telefonların birinde çalışacaktır sizin o numaranız o telefonda çalışmıyor problem burada o telefonda başka numara ile whatsapp çalışıyor mantıksız bir hata arkadaşın attığı whatsappın kendi sitesindeki paket yükleyici...
  6. Halim66

o telefon o hattı kabul etmiyor bi çözüm yolu bulduk başka var mı bilmiyorum o hattı başka telefona takıyorsun . bu telefonda ikincil cihaz deyip kullanıyorsun ama 14 günde bir yenilemen gerekiyor bl açık iken böyle hata vermişti bl kapalı denemedim hiç
  7. Halim66

öyle değil x numara ile o telefona olmuyor başka hat takıyorsun whatsapp açılıyor o numarayı başka telefona takıyorsun oluyor
  8. Halim66

Yardım Xiaomi mi 9 se imeil esnasında fastboot

ya tuş takılı kalıyor ya da rom yüklenemedi
  9. Halim66

çözümü yok bizde mi kilidini açtık sonra bu hatayı aldık çözüm bulamadık başka telefondan deneyince oluyor ama o telefonda olmuyor anlamadım orjinal whatsapp mod vs yok 13t pro
  10. Halim66

Yardım Fastbootta telefonum kaldı

tam atamamış olabilirsin miflash ile mi attınız
  11. Halim66

Yardım Bl kilidi açıldıktan sonra WhatsApp kullanılmıyor

sorunda mantık yok ki hocam :D ne yapsak çözülecek bileimyorum benim telefonda denedik kendi whatsappımı kullanabiliyorum ama o whatsapp numarasını girdim kod bile gelmeden bu hatayı verdi
  12. Halim66

eski bir telefonda whatsapp kurduk . doğrulama kodu vs geldi o şekilde açtık ikincil cihaz ile bağladık ama buna kesin çözüm lazım
  13. Halim66

modlu vs kullanmadık ama şu işlemi yaptım bl kapalı idi bl açtık telefon kendini sıfırladı sonra whatsapp indirdik açalım dedik pat bu hatayı verdi sonra başka rom vs yükledik yine düzelmedi
  14. Halim66

yaptık yine aynı durum o numarayı başka telefona takınca da gelmiyor mesaj onda da aynı hatayı veriyor
  15. Halim66

aynı sorun benimde başıma geldi çözümü nedir bl kilidi açtıktan sonra whatsappp hatası alıyorum
Üst Alt