halilumit kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Mi 5 Kılıf Tavsiyesi

AliExpress Mobile - Global Online Shopping for Apparel, Phones, Computers, Electronics, Fashion and more Bu senin için ideal olacaktır
  2. H

Soru Mi 5 Kılıf Tavsiyesi

Hızlı erişimde hangi kısayolları Kullanıyorsunuz
  3. H

Mİ5 Ön kamera arka taraf bulanık Sorunu

samsungun 700 tl lik telefonları bile daha iyi selfiy çekiyor hocam valla telefon alay konusu oldu çevremde.arka kameraya kimsenin kafı yok ama çağımızda ön kamera da çok önemli malefet sınıfta kaldı.
  4. H

Mi 5 aliexpress Kılıf+kırılmaz cam

1 ay önce aliexpreesten aldığım kılıf ve kırılmaz cam geldi sizlerle paylaşmak istedim. ürün gayet güzel bir şekilde paketlenerek geldi,rengi telefonla uyumlu altın renkte(şüphelerim vardı kötü bir tonda gelecek diye sevdim baya.sadece kılıf biraz kaygan. ürün adresi: Buy Products Online...
  5. H

ön kameranın bu kadar kalitesiz olması çok üzdü beni
  6. H

Yardım Mi5 8.2 güncelleme

Arkadaşlar mi5 cihazıma bugün 8.2 güncellemesi geldi,Güncellemeden tam performans almak için telefonun bütün verilerini silip mi kurmalıyım yoksa şuan direk güncellemeyi yapmalı mıyım.
  7. H

Yardım V8.1.4.0.MAAMIDI (MIUI8) Güncellemek

merhaba arkadaşlar; benim mi 5 telefondaki mıui sürümü Version: Stable ROM V8.1.2.0.MAAMIDI web sitesinde güncel versiyonuStable ROM Version: V8.1.4.0.MAAMIDI (MIUI8) ama benim telefonda görünmüyor güncelleme bende siteden romu indirip manuel bi şekilde güncelleme yapsam bir sorun olur mu...
  8. H

Yaptım hocam sonuç yine aynı, bütün xiaomi lerde mi aynı yoksa bende mi böyle onu merak etmeye başladım
  9. H

Merhaba arkadaşlar belki çoğunuz fark etmişşinizdir, Benim telefonda Selfie Çekerken ben çok netim ama arka taraftaki insanlar hep bulanık çıkıyorlar bunun bir çözümü var mıdır? Fotoğrafta da görüldüpü gibi Arkadaki Arkadaş çok bulanık
  10. H

Ön kamerada beni odaklıyor ama arkamdakileri odaklamıyor

bendede aynı sorun var malesef bu konuyla ilgili ne yapmak gerekiyor acaba.Selfie çekerken ben çok netim ama arkadaki insanlar çok bulanık
  11. H

Yardım Mi5s Wifi Hız Sorunu

Bende de aynı sıkıntı var MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt